Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Imi da cineva ajutor intr-o problema tehnica?
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
dan48523
Cum sa procedez ca sa atasez fotografii la Totul despre masina mea? Imi explica cineva procedeul?
dan48523
ce fac dupa ce deschid topicul? cum inserez fotografiile?
HalbaSus
Vezi ca este undeva mai in josul paginii un buton pe care scrie "Browse" apesi pe el si selectezi imaginea de pe calculatorul tau pe care vrei sa o afisezi... apesi OK... si apoi trimiti mesajul
dan48523
am incercat, dar nu apre imaginea, ci doar un patratel gol.
HalbaSus
Ciudat... se pare ca ai uploadat imaginea dar serverul pt un motiv inca necunoscut refuza sa o afiseze...
HalbaSus
La mine vad ca merge... problema cred ca era cu imaginea... eu am downloadat-o, am deschis-o cu un editor de imagine si i-am dat save pt a fi sigur ca formatul e corespunzator... acum se pare ca merge...
dan48523
Oare vreun admin sau moderator nu face putina lumina? Pozele mele erau mai mari de 100kb, le-am micsorat cu corel si le-am salvat tot ca jpeg. Dar NU gasesc explicatia....
madalina
Nu mai posta coonsecutiv, posteaza in aria corespunzatoare subiectului!

Sub "ecranul" unde scrii mesajul ai in stanga: Imagine si in dreapta un buton Browse. Apesi pe el, navighezi prin computerul propriu pana ajungi la fotografia respectiva si gata.

Fotografia trebuie sa indeplineasca anumite conditii (gif, jpg, jpeg si maxim 100KB)!
madalina
Incearca alt format!
yeotamara97
Este doar o existență crudă ca nu exista nici un punct în speranța, la toate https://hearingaidspensacola.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.