Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Alonso - NOUL CAMPION MONDIAL
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1 > History
CCI
Bravo Alonso!!!! Un mare titlu, pe deplin meritat. Acum asteptam ultimele 2 curse si spectacolul fara alte limite smile.gif
guerilla
putem in sfarsit sa ne uitam la F1 din nou laugh.gif
bravo Alonso.
ncristi
Felicitari alonso!
Bravo renault!

Urmeaza un spectacol pe cinste...smile.gif
Probabil ca renault de asta se si pregateste, au scos un motor cu 10HP in plus si o noua aerodinamica...
Ca sa fie sigur de victorie alonso a folosit vechia masina in brazilia smile.gif
AZAZEL
QUOTE(cristi36176)
Felicitari alonso!
Bravo renault!

Urmeaza un spectacol pe cinste...smile.gif
Probabil ca renault de asta se si pregateste, au scos un motor cu 10HP in plus si o noua aerodinamica...
Ca sa fie sigur de victorie alonso a folosit vechia masina in brazilia smile.gif


hmmmm!!!!!

urmeaza 2 victorii mclaren. cei drept degeaba.
Alex-F1
Nu va fi chiar degeaba.....caci vor aduce titlul la constructori echipei lui Ron Dennis.....macar atat, daca mai mult nu s-a putut.... Oricum, da, Fernando merita aplauzele noastre, un titlu oarecum meritat (zic "oarecum" fiindca l-a luat pe seama esecurilor repetate ale masinii lui Kimi, altfel nu pupa el titlul), a intrat in istorie, e un mare talent (dar nu mai mare ca Kimi)!!!!! Bravo Fernando.....dar Renault, sorry, va fi pe locul 2 beer.gif

Hai pa
ALEX
ncristi
QUOTE
dar Renault, sorry, va fi pe locul 2


Mai vedem...am senzatia ca mercedes nu va lua nimic...smile.gif

Kimi nu-i asa un mare talent... nu a stiut sa valorifice sub nici o forma resursele masinii...a tras de ea aiurea...

Mult mai echilibrat si mai "neamt" mi s-a parut alonso smile.gif
CCI
Alonso a aratat de departe mai calculat si temperat decat Kimi. Iar despre Renault vs McLaren, eu tare ma tem ca masinile cu steluta o sa mai dea ceva chixuri pana la final smile.gif
ncristi
QUOTE
Bravo Fernando.....dar Renault, sorry, va fi pe locul 2


...mc laren (adica cei care au fost invinsi smile.gif ) mai are de invatat blush.gif

Bravo renault, bravo alons, bravo fisichella, bravo fabio!!

Mare pacat de fisichella...merita mai mult...a facut o cursa fantastica in china blush.gif
CCI
Iata ca nu au urmat 2 victorii McLaren... smile.gif Si Renault a luat TOTUL anul asta. Iar despre valoarea lui Alonso si cum a mers astazi, nu cred ca mai sunt lucruri de discutat. Kimi si McLaren au de lucru pentru anul viitor.

FELICITARI RENAULT ! FELICITARI FERNANDO! FELICITARI FISICO !!! si sa nu uitam creierul intregii operatiuni: FELICITARI FLAVIO !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.