Help - Search - Members - Calendar
Full Version: semnaturi forumisti - cereti aici
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
zefir34016
maamaaa, ce sigle meseriase si-au tras unii la semnatura! subaristii, suzukistii, toyotistii (ma rog, unii ermm.gif ) ... trebe ca e cineva cu ochi oblici p'aci care le-a facut... cin'sa fie, cin'sa fie? :scratchchin:
eddie
Vreau si eu,vreau si eu,cine ma ajuta???
mike.omega
Au fost facute pe ascuns, dupa program si trebuies pile si relatii serioase laugh.gif
G e o r g e
QUOTE(zefir34016)
maamaaa, ce sigle meseriase si-au tras unii la semnatura! subaristii, suzukistii, toyotistii (ma rog, unii ermm.gif ) ... trebe ca e cineva cu ochi oblici p'aci care le-a facut... cin'sa fie, cin'sa fie? :scratchchin:


eu le-am facut smile.gif daca vrei tipa biggrin.gif doar sa imi spui ce vrei sa scrie in ea smile.gif
zefir34016
QUOTE(G e o r g e)
eu le-am facut smile.gif daca vrei tipa biggrin.gif doar sa imi spui ce vrei sa scrie in ea smile.gif

tks, george, aveam io, asa, o vaga banuiala cine-ar putea fi smile.gif

pai, ma gandeam sa pun logo-ul toyota in rosu, in continuare in negru AVENISIS (caractere orig) si TOY (din TOYOTA, tai ultimele litere; eventual lasa si varianata cu numele intreg, sa vad cum iese) si apoi treaba aia cu VVT-i 1.8. de fapt, daca ma gandesc bine, incearca sa pui gri in loc de negru, sa fie mai low-key, sa nu bata la ochi prea tare caci poate eclipsa scrisul.

la un moment dat ziceam sa pun undeva si chestia cu 5 stele ncap, da' e prea mare, daca o micsorezi nu se mai vede nimic. cre'ca o s-o tin mai bine pentru avatar, da' deocamdata il las pe asta cu dog-u' meu.

gif cu fundal trasparent, evident. sa fie lizibil pe monitor cu 1024x768 dar nici sa apara imens in 800x600 (testeaza-l in ambele rezolutii)

muchas gracias.
G e o r g e
arhiva rar, cu toate versiunile. modifica extensia din .jpg in .rar , extrage si le ai acolo .

uite o varianta (conturul e pus de forum ).

sigla cu rosu , originala de toyota nu am smile.gif doar asa ceva am .
G e o r g e
:angel:
click dreapta pe imaginea lipsa, save as :
" aici_nume.rar "

unrar , done .
admin
QUOTE(G e o r g e)
ati venit bre ?biggrin.gif cum a fost ? biggrin.gif

hmmmm ... sa vedem ... arme , combinezoane, violenta cat cuprinde ... sa vin sa nu vin ... :angel:

joi , pe la 6 asa ? sa nu prindem noaptea ca ne bagam dejtele in ochi din nou sad.gif


A fost super:)...da, joi pe la 6-7 e ok, sper sa fie frumos ca n-am kef de tavaleala in noroi:)
G e o r g e
pt ubiku :
biggrin.gif
G e o r g e
pt zefir :
bannerele ,in general, sunt de xxx lungime / 20 inaltime . in majoritatea cazurilor .
G e o r g e
am facut split smile.gif ca sa nu monopilizam discutia de la teambuilding.

imi rezerv dreptul de a nu realiza toate cererile smile.gif
Andrei Suzuki
Man,cere si o taxa sa scoti si tu de un plin,acolo.. wink.gif
DragosS
Se poate si pentru mine te rog.

Chiar daca avem pareri diferite despre motoarele cu sau fara supraalimentare. biggrin.gif

Opel Vectra 1,9 CDTI 150cp

T si I sunt cu rosu.
ubiku
QUOTE(G e o r g e)
pt ubiku :
biggrin.gif


Uh oh, thank u thank u!!

:notworthy: :clapping: :bye:

G e o r g e
done
G e o r g e
acum si transparent ...
G e o r g e
pt zefir:
G e o r g e
transparent
G e o r g e
dar asa imi place mai mult biggrin.gif
zefir34016
many many thanks, george!
mi-e tare greu sa ma decid, am urmatoarele variante:









plus inca doua, care sunt jpg, deci nu gif cu fundal transparent (nici nu cred ca pot fi facute asa):





le-am pus aici sa ma pot uita la ele "live" cum s-ar spune, sa ma decid intr-o zi-doua pe care o iau sau ce s-ar mai putea face.
Andrei Suzuki
Avensis Toy (rosu) mi se pare cea mai misto
G e o r g e
una din din cele care imi plac mie ...

acum si transparenta .

doar ca transparenta iese naspa , si e de lucru prea mult la pixelii aia rebeli .
cosmin45741
vai! vai! vai!
topic pt copii mici...
Buna seara Mos Craciun!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
eddie
Dar la noi a venit Mosu'....la tine nu va veni ca nu esti cuminte ! biggrin.gif
CRG
iote ce mi-a pus si mie moshu in ciorapel... biggrin.gif
G e o r g e
doar cei cuminti primesc cadouri smile.gif
AlexTM
Sinteti super cool.
O sa ajungeti sa nu mai vedeti mesajele de semnaturi
G e o r g e
iti multumim ... sunt profund miscat de parerea ta , vrei sa fi capitanul nostru ?
C Z R
george abia astept sa vina si la mine cadoul mult asteptat! biggrin.gif
G e o r g e
diseara wink.gif
C Z R
ghita daca nu vrei sa ai asa ceva in semnatura inseamna ca nu esti un adevarat user masini.ro blush.gif
guerilla
Alex, sa nu fim radicali. exista libertate de exprimare.. daca omu nu vrea sa aiba semnatura ca noi nu trebuie obligat.
cum de altfel nici cei care nu vin la intalniri nu pot fi obligati, nu?
in definitiv e o chestie de respect :angel: sa fie unisens? biggrin.gif
C Z R
guerilla n-am vrut sa fiu radical dar asa a iesit biggrin.gif hey trebuie sa spun ca nu am gasit in DEX unisens dar uite ca eu cred ca e ceva uniseminal biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
guerilla
esti maniac daca te-ai dus sa cauti in dex laugh.gif
important e ca ai prins ideea.
C Z R
pai guerilla nu sunt maniac avand in vedere ca am dex electronic biggrin.gif
si da sper ca nu s-a simtit ofensat userul ghita ca nici moi nu-s mai breaz ca el! poate mai unisens biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
AlexTM
Adevaru' e ca multe din discutiile de pe-aici nu ma intereseaza (in general despre cai putere, subwoofere, tuning-uri). Sau despre masini de peste ... sa zicem ... 20000 EU.
Asa ca, in acest sens, nu prea sint membru adevarat al forumului.
Dar, OK, voi puteti discuta :wave: Mai bag si eu cite-o remarca, doua.
guerilla
offtopic.gif

Ghita de ce ai doi useri creati? Si, la locatie preferi Timisoara sau treci locatia ta exacta - e la latitudinea ta.

Mersi
AlexTM
Sorry, nu am doi useri creati. Care-s aia? (ma rog, care e al doilea...)
Iar locatia, e cind cum. Ba pe-aici, ba pe-acolo.

Salutari
Andrei Suzuki
Ah,si vezi ca trebuie sa-ti treci masina in semnatura.Asta e regulamentu. tongue.gif
Luka
Poftim....a zis si omul ceva inocent si ati sarit toti pe el......ooooffff :boxing: ....railor tongue.gif
guerilla
asa-i ca vrei semnatura? biggrin.gif
AlexTM
Done biggrin.gif
arunescu
misto, arata ca un circ acum band.gif

trebuie sa sap dupa text printre imagini
Andrei Suzuki
Nu te obliga nimeni. wink.gif
G e o r g e
@arunescu : completeaza profilul cu masina din dotare. chiar daca nu e imagine , tot trebuie scris ce este ea .
G e o r g e
pt alex aka :
G e o r g e
PENTRU EDDIE :
G e o r g e
CODE
[IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8119/3opelclio5kg0qq.gif[/IMG]


copy paste la ce scrie mai sus in semnatura biggrin.gif
C Z R
george iti multumesc mult, dar da-mi si mie codul plz asa cum i l-ai dat lui eddie caci nu stiu s-o pun sigla sad.gif
G e o r g e
ai mesaj privat .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.