Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ajutor! Pe ce sa dau banii?!(Gof 4 vs Bora)
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
todoran55733
Mizez pe ajutorul vostru
Nepricepandu-ma prea bine la masini, va rog pe voi sa-mi spuneti parerea voastra despre VW Bora. Unii spun ca VW Golf 4 este mai bun si nu inteleg de ce! Ca nu e asa aratoasa asta stiu. Dar fiind aceeasi firma producatoare si aceeasi generatie,motorizare, cum de pot fi diferente de calitate. Ma refer aici la resistenta masinii, putere, fiabilitate,etc. Pretul am inteles ca e cam la fel,
Doresc sa-mi cumpar una din aceste doua marci de VW.(SECOND HAND).
Astept cu nerabdare parerea voastra.
Multumesc.
Hermina56056
QUOTE(todoran55733)
Mizez pe ajutorul vostru
Nepricepandu-ma prea bine la masini, va rog pe voi sa-mi spuneti parerea voastra despre VW Bora. Unii spun ca VW Golf 4 este mai bun si nu inteleg de ce! Ca nu e asa aratoasa asta stiu. Dar fiind aceeasi firma producatoare si aceeasi generatie,motorizare, cum de pot fi diferente de calitate. Ma refer aici la resistenta masinii, putere, fiabilitate,etc. Pretul am inteles ca e cam la fel,
Doresc sa-mi cumpar una din aceste doua marci de VW.(SECOND HAND).
Astept cu nerabdare parerea voastra.
Multumesc.
Salut ! Sunt Andi din Constanta si lucrez numai cu VW-Audi.Cele doua masini sunt de fapt aceiasi masina ,inclusiv calitate.Diferenta consta doar in designul frontal.Insa Bora e putin mai scumpa.Asta e tot.Succes !
Edi45845
Sunt aceiasi masina.Una e vaianta hatchback si cealalta versiunea berlina.Iti recomand Bora-mai mare si mai incapatoare.
todoran55733
Multam de raspunsuri. Parca m-am mai clarificat.
iZOTOPE56583
Golf = Golf iar Bora = un fel de Jetta ... adica ce au zis si baietii de mai sus...
florin55503
aceisi masina alege bora emai incapatoare putin si ai si portbagaj. te sfatuiesc pt varianta de 130 de cai. am avut si mi-a placut enorm
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.