Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Proprietatile textului (la semnatura)
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
G a B r I e L
de ce nu pot folosi si eu optiuni de genu , etc. in textul de la semnatura?? :evil:

sau mai bine zis de ce le pot folosi .. dar doar cand si cand... nu intotdeauna!!!! blush.gif

modificat ulterior: "cred ca e un prost care se joaca la mesajele mele!!! biggrin.gif "
guerilla
pai eu vad ca le-ai folosit?! apare bold.
G a B r I e L
am reusit acum dupa vreo juma de ora de incercari... dar maine iarasi nu merge... parca vad... :evil:

..gata vad ca merge cat de cat normal... sa vad peste cateva ore... dupa reconnect.. blink.gif
guerilla
e ceva ciudat tare la semnatura ta
G a B r I e L
ceva ciudat se intampla cu site`u ... fii sigur ca nu eu am pus semnatura aia... :evil: :argue: :puke:
G a B r I e L
cred ca parola era prea usor de aflat... asa ca "micii hackeri biggrin.gif :wave: " adio acces la cont !!!
G a B r I e L
pe principiul "hotul se intoarce la locul faptei" sigur acel "mic hacker" se va intoarce la acest topic... si in baza aceasta scriu: " 95% stiu cine este si il urmaresc pas cu pas... ps: pe net bineinteles) .. no offence! :evil: :bash: :ban:
CRG
sunt curios ce-o sa scrie in numele tau....
G a B r I e L
biggrin.gif nu fi asa curios...ca nu`i bine
Andrei Suzuki
Gabriel,probleme gogule?Te urmareste securitatea,ce-ai?
G a B r I e L
cum ce am??? dupa ce ca se face ce se vrea cu, contul meu ma mai intrebi ce vreau??!!!! decat te`ai baga asa in seama mai bine nu ai mai posta... f. serios..! blink.gif
Andrei Suzuki
Pai lamureste-ma si pe mine,ca-s mai greu de cap.Cine te urmareste?Pe cine urmaresti tu? blink.gif
C Z R
off-topic: il urmaresc extraterestrii care sunt peste tot, mici si verzi cu capul mare si care raspund in urma acestei misiuni de urmarire la numele de cod: Gabriel! biggrin.gif
G a B r I e L
nu stiu de unde ati scos`o pe asta cu urmarirea... eu pur si simplu aveam o problema si anume mai stia cineva parola la contul meu si posta in locul meu... de aici si pana la urmarire si extraterestri e doar imaginatie celor care vor sa faca cat mai multe posturi si nu stiu cum... blush.gif ... si au descoperit aici secretul biggrin.gif :evil:

ps: Alex Aka ... presimt ca peste 2 saptamani ajungi admin daca continui in modul acesta cu posturile ... no offence arigato.gif
yeotamara97
Este doar ceea ce fac ei https://hearingaidsstaugustine.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.