Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Germania sau Austria?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Roman51651
Unde gasesc preturi mai bune la urmatoarele masini Golf IV,Skoda Fabia in Ger sau Aus,si daca se poate preciza orasul sau adresa.
madalina
Nu vrei sa iti spuna si masina?

E imposibil ce vrei tu! exista autohausuri ce au in general preturi mai mici, dar asta nu inseamna ca gasesti tot timpul acolo masina pe care o cauti! Cauta pe net, vezi ce gasesti, iti mai spune ccineva cum este in general, dar totul tine de noroc, de abilitatile tale de negociere, decizie etc!
Emanoel-Adrian
In Germania in partea de nord,zona Hamburg/NeuMunster gasesti masini cu 2-3 mii euro mai ieftine decat in zonele de sud (Bavaria) sau chiar decat cele centrale.
Roman51651
@Emanoel-Adrian Mersi mult pentru informatie,am sa tin cont,mai sunt si oameni care te ajuta!
CRG
in austria preturile sunt super mari la masini comparativ cu germania. nu stiu exact cauzele, dar m-am mirat cand am intrat in cateva autohaus-uri.

parca discutasem asta cu o gazda, si se plangeau si ei de problema asta, cu viatza care e mai scumpa decat la vecini..
daniel40451
gasesti ceva pe site asta www.mobile.de
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.