Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Turbo Kit pt. masina...
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
f1anatic
http://www.sunamiturbo.com/sunamiturbo.html

Trebuie sa imi cumpar si eu...!!!
James Kilowatt
D:D:D:D:D:D
HalbaSus
wooooooow... coooool...... awsome dude !... mi-as monta si eu unul din asta dar din pacate daca il bag sub capota nu se aude de sunetul dieselului biggrin.gif....

Am vazut o chestie si mai penibila, un modulator de sunet al motorului pt interior, adica aparatul se lega la turometru si la instalatia audio.... dupa aceasta modificare puteai avea sunet de motor "suround" (eventual cu niste basi din portbagaj biggrin.gif) iar sunetul motorului putea fi reglat (de la WRC la F1 orice era disponibil... ) presupun ca poate avea o utilitate la masinile extrem de silentioase in care soferul nu "aude" motorul... dar e extrem de penibil :bash: bicycle.gif
James Kilowatt
pe mine ma fascineaza cum de exista o piata pentru kkturile astea biggrin.gif Se pare ca pe lumea asta exista mai multi idioti decat am crede... biggrin.gif
Damian53219
sunt curios cine ar pune pe o Dacia 1310 un asemenea kit, si mai curios sunt cine ar crede biggrin.gif
HalbaSus
Daca maine as iesi in targ cu vre-o 10 din astea si sa le dau la vre-o 500 de mii... crede-ma ca ai avea vre-o 10 dacii "turbo" biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.