Help - Search - Members - Calendar
Full Version: International Motor Show (IAA) Frankfurt 2005
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
admin
Special pentru utilizatorii Masini.ro, o echipa se va deplasa la Frankfurt pe data de 12 septembrie pentru a va tine la curent cu cele mai importante evenimente care vor avea loc la International Motor Show (IAA) Frankfurt 2005. biggrin.gif


Daca aveti intrebari in legatura cu noile modele lansate la Frankfurt, din care amintesc :Audi Q7, BMW 3 Series Touring, Fiat Grande Punto, Honda Civic, Mercedes S Class, Opel Astra TwinTop, Peugeot 407 Coupé, Porsche Cayman S, Renault Clio, Volvo C70 convertible si VW Passat Variant, etc, le puteti posta aici iar noi vom incerca sa va raspundem. De asemenea puteti solicita si fotografii cu masina preferata biggrin.gif
Laurentiu_007
din tot ce ai enumerat m-ar interesa cel mai mult volvo c70 convertable, pentru ca nu stiu numic de el, si honda civic(cu poze, daca se poate)
HalbaSus
pe mine ma intereseaza toate cu exceptia punto si clio... mai bine faceti review cu poze si cu de toate la fiecare model... biggrin.gif
Edi45845
QUOTE
o echipa se va deplasa la Frankfurt pe data de 12 septembrie pentru a va tine la curent cu cele mai importante evenimente care vor avea loc la International Motor Show (IAA) Frankfurt 2005.

It's a dirty job but someone's got to do it. biggrin.gif
M-ar interesa Audi Q7(forma finala nu prototipu) si Clio.
admin
Volvo c70

admin
tot C70...tipul de la volan e Pininarina blink.gif iar celalat e sefu de la Volvo.

admin
Pt Kristy biggrin.gif

James Kilowatt
Au bagat si noua Civic?
Pe mine ma intereseaza si Grande Punto smile.gif
krysty
QUOTE(admin)
Pt Kristy biggrin.gif

tks man :help:
baga mare :yup:
admin
Ultima e cu mine in ferrari biggrin.gif ..revin later cu restu de poze.

CRG
da,civic, civic... biggrin.gif
admin
biggrin.gif

admin
Lastun biggrin.gif

Andrei Suzuki
Aoliooo,fa-le naiba mai mici!!
G e o r g e
alio lasa-le asa ! ca sa le poata face lumea wallpaper biggrin.gif

cu subaru nu ai ?
Andrei Suzuki
La cei cu dial-up nu va ganditi...
guerilla
ti-a cam tremurat mana cand ai pozat "lastunul" laugh.gif

baga mai multe cu honda - interior, portbagaj alea alea
si vezi daca ai si cu AYGO. musai cateva poze cu ext si interior.

distractie placuta. poate ramai pana pe 29 acolo, ca incepe oktoberfest beer.gif
James Kilowatt
Eu am inceput sa ma enervez ca nu pune pozele cu noul Punto. biggrin.gif

Asa ca sper sa ma duc acolo sambata viitoare! Deja ce e mai greu a trecut, mi-am convins prietena biggrin.gif
guerilla
QUOTE(Andrei Suzuki)
La cei cu dial-up nu va ganditi...


salveaza-le, pune-le pe un server si cand esti gata cu linkurile, zi-mi ca modific eu posturile.
G e o r g e
eu le vreau in varianta maaaare biggrin.gif ca am 1600 x 1200 desktop tongue.gif

nu puteti pune si si ?biggrin.gif stiu ca puteti , dar va e lene tongue.gif
guerilla
pai eu ce am zis? vorbesc singur?!? eu n-am timp sa le si salvez, uploadez pe un site, sa modific si posturile si sa pun link cu poze micsorate, referinta la cele mari puse pe site-ul nou...
G e o r g e
fac eu asta , am si program de micsorat, le fac arhive si le pun pe rapidshare . e ok ?

http://rapidshare.de/files/5050704/MSF2005.rar.html

toate pozele de mai sus , puse intr-un format de 640x480 smile.gif convenabil andrei ?

MSF2005.rar (255321 Bytes)
CRG
mazda sassou - asta cu ce se mananca? nu prea m-am prins carui segment se adreseaza.. blink.gif
G e o r g e
eu protestez ! vreau poze cu subaru ! cu alea 2 modele prezente biggrin.gif
admin
M-am grebit ieri ca-s la centru de presa si n-am pograme de micsorat poze:)...oricum am tone cu tot ce s-a prezentat aici si o sa le postez pe site sau aici la cerere....puntina rabdare smile.gif
admin
pt george ..fiat n-am la mine acum:(

G e o r g e
biggrin.gif me happy ... am un wallpaper nou biggrin.gif
mike.omega
Jaguar XK??? biggrin.gif
Aia cu lastunu e focusata prost blush.gif
guerilla
ii tremura mana omului de emotie laugh.gif
DragosV
O poza cu Astra TwinTop este?
HalbaSus
Vad ca toata lumea cere poze cu marcile preferate... Poza cu Q7 la baiatu' biggrin.gif
Dau o bere beer.gif
admin
band.gif
admin
band.gif
admin
band.gif
HalbaSus
Vad eu bine ce scrie ? Q7 Hybrid ??? Nu stiam ca audi face asa ceva... dar cred ca e la moda ca deja a aparut primul SUV hybrid...

BTW, am vazut masina la promotor si Q7-le filmat de ei avea exact aceasi trapa dubla ca si A3-ul biggrin.gif
admin
band.gif
admin
band.gif
admin
QUOTE(HalbaSus)
Vad eu bine ce scrie ? Q7 Hybrid ??? Nu stiam ca audi face asa ceva... dar cred ca e la moda ca deja a aparut primul SUV hybrid...

BTW, am vazut masina la promotor si Q7-le filmat de ei avea exact aceasi trapa dubla ca si A3-ul biggrin.gif



Vezi, daca nu citesti stirile de pe site ai ramas in urma:)...vezi ca la stirea aia cu melodia pt Q7,la final e si traileru...de mare exceptie..must see.
admin
Wallpaper nou pt George...vezi ca are 3 mb..s-o micsorezi tu daca vrei s-o lasi si aici:)

Poate fac azi o stire cu tot ce s-a lansat la Frankfurt de Subaru...niste kestii misto:)...urmareste strile.

G e o r g e
hai ca ti-am modificat eu postul ... vezi ca are 300kile nu 3 mb biggrin.gif

si zi si mieeeee ... ce noutati
admin
Inseamna ca l-am pus pe ala cu rezolutie mica din greseala:)...

1. SUBARU IMPREZA WRC 2006 Prototype* (replica model)
The WR car based on facelift new Impreza. Since 2003 FHI has been strengthening its support of the Subaru World Rally Team (SWRT), which takes part in the FIA World Rally Championship (WRC). FHI and SWRT have been closely working to improve on vehicle performance in rallying,
to accumulate know-how with the feedback from rallying experience, and to apply that know-howand technology to the production of the Impreza base model.
* FIA homologation application scheduled

2. IMPREZA
The new Impreza has raised its product appeal by redefining its sporty looks and the drivability inherent to this model. The Impreza WRX series is fitted with a 2.5 liter 4-cylinder SUBARU BOXER Horizontally Opposed engine and STI version features an improved version of the
driver’s control center differential (DCCD) as an standard equipment, an electronically controlled All Wheel Drive (AWD) system that adds a torque-sensitive, mechanical limited-slip differential (LSD). Balancing high levels of maneuverability and stability, it embodies driving pleasure.

3. FORESTER In further advancing the basic concept of “Crossover SUV”, Subaru engineers have made substantial improvements on the Forester and raised its product appeal. Not only were driving performance and utilities enhanced, but sophisticated design and quality looks have been
significantly improved.
4. Other vehicles B9 Tribeca (Reference vehicle: US market model), Legacy Wagon 3.0R spec. B, Legacy Sedan 2.0R,
Legacy Wagon 2.0R, Outback 3.0R, Outback 2.5i**, Forester 2.5XT, Forester 2.0X,Impreza sedan WRX STI, Impreza sedan WRX, Impreza sedan 2.0R, Impreza Wagon 2.0R,G3X Justy special edition, G3X Justy 1.5**


Cam astea:)....Tribeca ala e belea..fac o stire acum despre el.
G e o r g e
imi place super mult tribeca blush.gif
HalbaSus
Tocmai am vazut trailerul de la Q7... blink.gif :notworthy: :ohmy:

Sunt in stare de soc... am vazut cam toate trailere de la audi si vw (cand ma duc la service-ul VW/Audi nu pot intra in service decat pt 15 minute si in sala de asteptare au vre-o 2 televizoare care difuzeaza non-stop trailere vw/audi). Trebuie sa spun ca asta e de departe cel mai reusit trailer al lor... sau cel mai reusit trailer la o masina... sau cel putin din ce am vazut eu pana acum... L-as lua acum pe loc daca as avea banii... si NU imi plac SUV-urile... wow... super masina... super trailer... probabil va avea si un super pret... si melodia e super... cred ca o sa mi-o pun in playlistul din masina.

P.S: mai era un trailer simpatic la A3 sportsback 3.2 quattro in care arata un A3 care e urmarit de un camion cu cisterna... si prima impresie e ca A3-ul merge incet si camionul vrea sa depaseasca masina... si apoi arata ca A3-ul tracteaza camionul cu cisterna biggrin.gif funny... dar total nerealist... oricum asta bate cam tot ce am vazut eu in materie de trailere/reclame la masini...
admin
Aha..e cel mai tare..inchipuie-ti ca l-am vazut pe niste ecrane imense la Frankfurt iar gagica aia canta pe scena..mi s-a facut paru maciuca in cap biggrin.gif
Darius57628
Felicitari!
Extraordinare poze. As vrea sa va rog sa puneti niste poze si cu Golf R32 si Golf GT. Merci
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.