Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SIGN-UP PENTRU INTALNIREA "ALBEISTILOR"
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
Mihai50547
Eu ma bag primul.

MIHAI
mihain25@4x.ro
alebea argintie - aprilie 2005 - 3500 km
Adrian53954
Iar eu al doilea biggrin.gif
Albea 2004 20000 km
C Z R
mihai si adrian mi-ati furat ideea biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif eu al treilea cu amendamentul: cei din urma vor fi cei dintai :angel: :

albea neagra metalizata: 900 km - august 2005 !!!
C Z R
mihai auzi in fta la academia militara era ok, dar au facut unii pe "desteptii" s-au dat mari cu masinile lor si politia a facut urat, in concluzie eu zic totusi sa incercam si sa vedem ce o iesi, ce ziceti de joia asta la ora 18,00 in fata la academia militara ???? e prea tarziu sau prea devreme???
Mihai50547
Eu propun sa mai asteptam cateva zile. poate se mai afiliaza careva nu de alta. Deci propun sa ne vedem satamana viitoare, sa fie tot joi si tot la 18. ok?
madalina
Dragilor, dar la intalnirea masini.ro de ce nu veniti?
C Z R
madalina, dar sti ca ai dreptate??? biggrin.gif nici noi nu stim blush.gif cred ca ai dreptate! beer.gif dar vezi tu ce s-ar spune? ia uite astia au bisericuta lor band.gif eu acum inteleg de ce scriind? noi suntem putini, ciudati si ... blink.gif laugh.gif :harhar:
Andrei Suzuki
Vedeti ca Joi la Academia Militara s-ar putea sa fie intalnire DaciaClub.
Asa cum a zis si Mada,de ce nu veniti la intalnire? Vineri,17.30,Casa Poporului.
C Z R
andrei pai cred ca era intalnire din cate stiu nu mai e sau ma insel?, ca si eu ma mai duceam la intanirea aia, cand aveam dsn! biggrin.gif iar la casa poporului e intanirea la 19,30 nu la 17,30 blush.gif
Andrei Suzuki
Pai asta ziceam,ca-i intalnire acolo.
Scz pt greseala cu ora.Sunt oleaca cam obosit. biggrin.gif
C Z R
pai normal ca esti obosit, ca atunci cand esti liber muncesti mai mult decat atunci cand muncesti :angel: :minigun: beer.gif
Andrei Suzuki
Ieczact. wink.gif
Alex51127
Evident ca ma inscriu si eu. Albea Argintie iunie 2005.
C Z R
alex pai oricum sper sa ne onorezi cu prezenta ta la intalnirea de maine vineri 9 sept. ora 19,30 din parcarea de la casa poporului! te asteptam smile.gif
C Z R
se pare alex ca s-ar putea sa fie proasta locatia! s-ar parea ca se schimba!ora si ziua raman insa!
Mihai50547
Sa nu cumva sa nu imi comunicati si mie ora si ziua intalnirii.

Deci, cum ramane?
C Z R
mihai, ca sa-l citez pe andrei:"Bun.Pai atunci ne vedem la Academie,la 7-7 jumate." vezi pe masini.ro acolo gasesti exact...
Paul56883
ma inscriu si eu albea rosso-scilla,august 2005.......1100km
Liviu40385
Va salut!
Sunt dornic sa intru in acest club, poate pe 14 Oct (intr-o vineri), pe la orele 18.00 sa ne "adunam" la Universitatea Nationala de Aparare in parcarea de la monument ...
Posesor din 17 Iunie, Albea Grigio Orione, 5400 km.
Sanatate, bafta la km rulatzi multi fara peripetzii si Doamne ajuta!
Astept un feedback!
Pax Augurium!

:wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.