Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Surse de Saab
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Saab
marius34515
Salutare smile.gif
Ma dau de ceasul mortii sa gasesc sa-mi iau un 99, sau 90, sau 900 - coupe. Pe site-uri dai cu tunul, prin targuri - ioc!
Am gasit in Germania, super coupe-uri, la 1500-2000EUR, si inca ma ma gandesc de sa la las inscrise pe numele rudelor mele de acolo, si sa merg linistit cu nr de germania.
Chiar n-am sanse sa cumpar una de la noi?

multam,
marius
G e o r g e
o singura intrebare, fara sa te superi pe mine. ai bani sa o intretii ?

este o masina foarte scumpa la intretinere, si la 1500- 2000 cat costa una este totusi foarte ieftina
marius34515
Nu-i bi de asta. Tocmai am dat inapoi din leasing o masina de 18K EUR, pe care n-avea rost s-o platesc, eu fiind plecat din tara. Dar una de 2K o pot lua, tine in garaj pana ma intorc, si apoi s-o pn pe picioare ...
smile.gif
edy64373
900-le coupe sunt rare, dar daca te intereseaza cu adevarat si promiti ca o sa o intretii ca pe ochii din capul tau, te pot trimite la un bun prieten care are un 900 turbo coupe, negru, din '86, superb, in cea mai buna stare de functionare. Cere cam 3000 de euro pe el dar merita banii pana la ultimul cent! L-as fi luat chiar eu, dar am deja 3 saab-uri si ma ucide nevastamea daca mai iau unul! Daca il vrei, da un semn de viata pe aici si luam legatura cu omul respectiv!
cu respect, edy
marius34515
QUOTE(edy64373)
900-le coupe sunt rare, dar daca te intereseaza cu adevarat si promiti ca o sa o intretii ca pe ochii din capul tau, te pot trimite la un bun prieten care are un 900 turbo coupe, negru, din '86, superb, in cea mai buna stare de functionare. Cere cam 3000 de euro pe el dar merita banii pana la ultimul cent! L-as fi luat chiar eu, dar am deja 3 saab-uri si ma ucide nevastamea daca mai iau unul! Daca il vrei, da un semn de viata pe aici si luam legatura cu omul respectiv!
cu respect, edy


Hristos a inviat! smile.gif
Deh - vad cam tarziu postul asta. De-ar mai fi valabil, sunt 100% "IN".
De s-a dus ocazia - toate se intampla cu un rost pe lumea asta.
smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.