Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Prejudicii?
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Mai clar care sunt prejudiciile?VAd ca un lucru grav ca publicitatea nepermisa nu se pune.Desi dupa parerea mea aduce prejudicii.Chiar sunt curios ce sunt prejudiciile.Astfel stiind ce sunt cei inclinati sa o faca se vor teme de judecata si se vor abtine.
guerilla
la ce te referi?
btw, adrian ai uitat sa te logezi.
Adrian52125
In regulament spuneti ca-i dati in judecata pe cei ce aduc prejudicii.In ce constau prejudiciile.Virusi,reclama negativa sau ce?Eu zic ca e mai bine sa enumerati "prejudiciile".Cum v-am zis astfel aia care vor sa faca ceva rau stiu ce patesc si n-o mai fac :wave:
guerilla
prejudiciu inseamna pierderea materiala sau morala, dauna, paguba.
orice actiune a unui user ce conduce la un cele de mai sus intra sub incidenta regulamentului.
Adrian52125
AH.Deci cu alte cuvinte.Virusi,sa spui lucruri gen,nu va mai inscrieti la astia veniti la noi ca suntem mai buni sau astia va infecteaza calculatorul si sunt hoti.Am inteles bine?Mersi pentru raspuns.Tineti-o tot asa.Aveti cea mai buna pagina auto din RO.Ca sfat ar fi sa afisati regulamentul de mai jos pe pagina de inscriere.Eu de exemplu n-am stiut ca exista un al doilea regulament si recunosc intr-o disputa cu Madalina am cerut sa ma stearga de pe forum .Am pacatuit,stiu.Ma ierti? blush.gif In rest daca il inscriu pe varul meu in masini.ro pe calculatorul meu(el n-are internet)are ceva ca e acelasi IP?
guerilla
exista doua arii - una pentru site-ul si respectiv clubul masini.ro - care iti da acces la vanzare/postare anunturi/articole, etc care are un regulament.
si mai exista si aria de forum ce are in plus un regulament de uzitare a forumului.
Cel de-al doilea regulament este postat in aria distincta si faptul ca nu il citeste un user este fix acelasi lucru cu cititul legilor in real life. faptul ca nu cunosti o lege nu te disculpa atunci cand o incalci.
Daca sunteti doi sau mai multi useri de pe acelasi IP nu e o problema atat timp cat va puteti identifica fiecare din voi.
Multumesc pentru raspunsuri.
yeotamara97
Este țesute în sufletul meu https://kitchenremodelingfresnoca.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.