Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cielo Executive
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
zxcvb
Salutare!

As vrea sa aflu parerea voastra despre
un Cielo Executive, nou, tinand cont ca pretul
este destul de atractiv (~8300 Euro). Ar merita investitia?
Laurentiu_007
da
Valentin4
Parerea mea e ca merita mai mult decat orice masina , aici in Romania. Face banii: viteza, stabilitate, zgomot putin. cu consumul ai o problema, dar se poate rezolva cu gaz.
Daca vrei un CASCO, imi poti trimite un mail la : positoasigurari@masini.ro sau la [email=positocompany@yahoo.com.]positocompany@yahoo.com.[/email]

O zi buna
Tudor B
Nu stiu cum e "Executive" dar stiu ca cel Cielo GLE/AC 1,5 8V e bun! Atit ca e cam puturos din cauza cutiei prea lungi, dar in rest in 200000 km nu s-a umblat la motor si l-am vandut cu pivotii originali!!! fara sa aiba joc!!
E de vazut si oferta Renault Clio 1.5dci care e extrem de economicos (spatiu interior mai mic decit la Cielo
*Laurentiu*
E o masina potrivita pentru drumurile din Romania si se merita sa investesti. Nu e super luxoasa si economicoasa dar merita
cristianc
Nu sunt de acord fiindca este prea scumpa pentru ce ofera! La acelasi pret alte firme auto propun masini poate nu atat de spatioase ! dar cu optiuni de siguranta si tehnice superioare!
Ciurescu31980
QUOTE(cristianc)
Nu sunt de acord fiindca este prea scumpa pentru ce ofera! La acelasi pret alte firme auto propun masini poate nu atat de spatioase ! dar cu optiuni de siguranta si tehnice superioare!

Exemple clare ... ? adica ce iei la banii astia ... pe bune ... ca si eu vreau sa aflu !
robert constantin31470
zxcvb merita sa-ti iei un executive si vezi la 8.890 iti iei cu gpl din fabrica
f multa lumea lauda cielo, care este o masina rezistenta, si nu din testele facute de reviste de specialitate, care clar nu reflecta realitate ci din teste pe posesorii de cielo

CristianC fara suparare tu ori nu esti din Romania ori esti alien, ce masini gasesti tu la acelasi pret, nu SH noi. Cumva dacia solnita sau te referi la rebutul logan? e gresit rebut cutie de conserve( asta nu o zic din pozele alea pompoase cin din realitate, am vazut-o e sub orice critica)

Daca tu imi gasesti masini la 8300 E cu macar dotarile unui cielo esti tare.

Ps: eu cred ca tu nu stii ce inseamna CIP, DDP. Ca la pret cip da gasesti masini mai dotate la 8300 E.
Astept exemple laugh.gif
ionut32111
parerea mea este sa iti iei un Golf S.H. pe motorina si ai sa fii multumit,ai siguranta,performante bune,consum redus,sptiu asta la vreo 9000E,eu am un Cielo executive din 2002-franele sunt slabe,si amortizarea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.