Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jante noi pt masina mea. Pareri?
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Cauciucuri/Roti
Razvy45999
Salutari dupa vacanta
Dupa o vacanta super in Romania, si dupa ce am reusit sa distrug 2 din jante in singura groapa adanca din drumul Constanta-Oradea m-am gandit sa imi cumpar jante noi.
Ce parere aveti de astea in 19''? Ar merge pe E46 meu?

Salutari la toata lumea
[img]http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=7449[/img]
HalbaSus
Supeeeeer... sunt ceva mai "old school" dar se potrivesc bine la beemere... dar de 19" blink.gif mai vrei sa vii in Romania ? biggrin.gif esti sigur ca nu ajung de 17" ?
mike.omega
Merg pe 19, am prieten tot cu un seria 3 care are jante pe 19 si merg bine, doar cand ajunge in buc le lasa acasa biggrin.gif
Razvy45999
Spirit sunt destul de noi, si negre abia au aparut , de aia vreau sa imi pun ceva ce nu are toti...deja am vazut in oradea ca sunt cu BBS CH si nu prea imi place sa am jante care au toti smile.gif

Azi merg sa le incerc pe masina in 19, trimit poze wink.gif
Andrei Suzuki
Arata foarte bine!Sa le stapanesti sanatos.
A,si daca mai vin in RO,incearca sa le dai jos.E pacat sa strici bunatate de jante...
guerilla
Razvan, te rog fa ceva cu dimensiunea pozelor... hai sa ne gandim si la cei cu ecrane mai mici si cu dial-up.
cat priveste jantele.. nu le-ai cumparat inca? arata foarte bine.
eddie
Razvane,asta e 1 groapa X2 jante,eu in doua gropi am indoit 4 jante(2X2) in decursul timpului....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.