Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Comanda inchidere centralizata
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Carciumaru53833
Salut. Am cumparat un fiat panda cu optiunea telecomanda inchidere centralizata. Surpriza a fost enorma cand mi-a venit a 2-a cheie: era o cheie normala fara modulul de comanda. Dealer-ul mi-a raspuns ca asa este a doua cheie. Am intrebat un alt dealer, care mi-a spus ca dupa cunostintele lui si a 2-a cheie trebuie sa aiba comanda. Nu stia exact nici el.

O intrebare pentru cei care au un panda cu optiunea asta: tot asa ati primit a 2 a cheie, fara modul de comanda pentru inchidere????[/b]
pretorian
din cate siu eu si la alte marci se da dublura la fel, numai daca platesti ceva in plus vine si dublura cu modul pentru centralizata.
HalbaSus
Da, la masinile nu foarte scumpe a doua cheie e fara telecomanda, desigur la masinile mai scumpe care trec de 15.000 CIP se cam da standard 2 chei cu telecomanda.
pretorian
inseamna ca la Fiat Panda nu se pune problema ca a2a cheie sa fie cu modul :ntz:
Carciumaru53833
QUOTE(HalbaSus)
Da, la masinile nu foarte scumpe a doua cheie e fara telecomanda, desigur la masinile mai scumpe care trec de 15.000 CIP se cam da standard 2 chei cu telecomanda.
blush.gif
Si dai 60 eur pentru o singura comanda, iar daca o vrei pe a doua mai dai alta 100 si ceva. Si culmea ca nu ti se spune ca nu ai decat o singura comanda !?!?!?!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.