Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dealeri Auto
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Bogdan49836
Poate cineva sa imi dea informatii in legatura cu meseria de "dealer auto" ?

Ca mica curiozitate au salarii bune astia care isi lauda pana la cer marca pe care o reprezinta ?

Plus alte informatii in legatura cu aceasta meserie ...
igor42694
QUOTE(Bogdan49836)
Poate cineva sa imi dea informatii in legatura cu meseria de "dealer auto" ?

Ca mica curiozitate au salarii bune astia care isi lauda pana la cer marca pe care o reprezinta ?

Plus alte informatii in legatura cu aceasta meserie ...
:wave:
:wave: DEALER AUTO poate fi doar o firma.Aceasta rep[rezinta intr-un teritoriu interesele de vinzari ale unui importator sau producator.O persoana fizica poate fi doar AGENT DE VINZARI si acesta are de obicei un salariu fix si o cota-parte din vinzari. In prezent si noi oferim activitatea de ''DEALER''
Bogdan49836
da stiam ... ma refeream cat de bine platiti is oamenii ce lucreaza in cadrul unei reprezentante auto , ca o fi agent de vanzari ... sau director ... m-ar interesa mai mult cat de bine ii merge unui agent de vanzari ... am crezut ca o sa intelegeti voi ce am vrut sa zic ... dar in fien nici eu nu am fost prea explicit. Igor ... la ce te-ai referit cand ai spus "In prezent si noi oferim activitatea de ''DEALER'' " ... care "NOI" ?
guerilla
igor42694 te rog sa nu faci publicitate pe forum.
poti sa ii dai raspunsul pe private.

mersi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.