Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Model restilizat de Honda Accord ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Honda
dragos53103
Am auzit ca accordul se va innoi. Nu stiu mai multe detalii si as aprecia informatii cu privire la asta.
Mi-as cumpara curand unul mai ales ca acum au discount, dar nu as vrea sa apara un model nou si eu sa ma uit din cel vechi smile.gif
Udo
Intr-adevar se zvonea ceva de un facelift in cursul acestei veri, dar mai mult nu vrea nimeni sa ne spuna. E clar ca, modelul va avea un facelift dar nu cred ca, ai motive sa fi ingrijorat si sa-ti amani prea mult achizitia, deoarece putin probabil ca el sa sufere un facelift major.
Deci inca nu se pune problema de un model nou ci doar de o restilizare.
Udo
A aparut totusi ceva:

New Accord for 2006
An enhanced version of Honda’s award-winning D-segment contender will also have its first public outing at the show. As well as receiving an interior and exterior facelift, the Accord range will also benefit from the first application in Europe of Honda’s ADAS (Advanced Driving Assist Systems) technologies.

The innovative suite of systems is aimed at making the driving experience relaxing and, above all, safer. Adaptive Cruise Control (ACC), which regulates the speed of the car and its distance to the vehicle in front, will be equipped. In addition, the European first Lane Keeping Assist System (LKAS), which detect lane markings on motorways and applies the appropriate amount of torque to the steering, will also be available (as a factory-equipped option on right-hand drive models only).









Costanza86138
"combi-ul" e urat cu spume! arata ca un supozitor! Si Volvo alea mari si patrate care le vedem prin filme la americani sunt mai frumoase!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.