Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Variante diesel la maxim 11.000 euro CIP
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
dan48523
Dupa 2 luni de cautari ma apropii de mult visata masina. Dar sunt atatea oferte si variante pe piata incat am nevoie de un ajutor.
Caut o oferta de DIESEL NOU care sa bata Ford Fiesta Ghia. Iata ce am la Fiesta Ghia (varianta de top):
ABS+EBD,
Airbag pasager ši sofer
Parbriz incalzit
Faruri de ceata
Aer conditionat manual
Oglinzi incalzite si actionate electric
Jante aliaj 15
Inchidere centralizata cu telecomanda
Volan imbracat in piele
Schimbator de viteze imbracat in piele
Radio 4500 + CD
Geamuri fata actionate electric
Garantie 3 ani fara limita de kilometri
Vopsea metalizata
Toata lista asta ma costa 10750 euro CIP.

Stiti altceva mai bun? Am facut drive si cu noul Polo, dar e cu vreo 700 euro mai scump si nu m-a impresionat decat ca look.
Am inteles ca ar fi si un Renault Modus 1,5dCI de 65CP la 10,770 cu 5 stele NCAP. Dar nu stiu pe nimeni care sa-l aiba, cica in septembrie il aduc in tara.
CE SA ALEG?
SA ASTEPT SALONUL AUTO DIN OCTOMBRIE?
guerilla
recomandarea e sa astepti SIAB-ul dar sa ai temele facute pana atunci, sperand ca la targ sa te hotarasti functie de promotiile ce vor fi atunci.
Marius43590
Daca poti asteapta SIAB 2005, ca toata lumea spera in reduceri suplimentare. Sper ca dealerii auto sa nu ne dezamageasca.
Bogdan49836
asteapta ... toata lumea spera ca va fi "ceva" la SIAB ... wait and see
dan48523
Treaba e ca daca fac acum comanda dureaza o luna sa o primesc, ca ii pune pe nemtalai la treaba pt mine.
Ori daca astept pana in octombrie mi-e ca o sa fie discounturi la alea mai scumpe si mai fitoase, iar la astea de ma intereseaza o sa imi spuna sa mai astept inca 2 luni, ca nu sunt pe stoc, ca nu stiu ce, si ma prinde craciunul tot cu dacia mea veche...
Plus ca de cand m-am hotarat ca vreau masina nu prea imi mai gasesc astampar... Parca am turbat biggrin.gif
Marius43590
O alta optiune e si Toyota Yaris 11500 CIP. Eu zic ca merita sa te uiti, eventual sa faci si un test drive.
madalina
Modus a aparut deja in Romania. Am vazut 2 pe strada.
geeoo30
stiu pe cineva care a luat un opel astra 1.7d, modelul vechi nu cel nou cica se mai produc modelele alea in polonia si e un dealer in iasi care le comercializeza, la 11500 cip, daca te intereseaza te pun in legatura
Otto73
QUOTE(dan48523)
Parca am turbat biggrin.gif
Dane am o solutie la "problema" ta fa-ti un ANTIRABIC biggrin.gif :angel: PS sper ca nu supar pe nimeni mai trebuie sa fim si carcotasi...
dan48523
Nu musc pe nimeni biggrin.gif
Varianta de yaris de la 11500, Tera diesel mi-a fost oferita cu discount la 11.000 CIP, dar nu e cea mai tare varianta, plusul ar fi Sol. Mai mult mi se pare putin ciudat afisajul pe mijloc... Ca si la Modus
madalina
Este foarte placut afisajul pe mijloc 3D pe Yaris! Te obisnuiesti cu el, incat iti pare ciudat cel clasic!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.