Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TOUAREG 2.5 TDI
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Adrian52816
Vreau sa achizitonez unul. Am auzit ca ar avea probleme ( cu electonica )..Posesori de Touareg , daca e cazul, plangeti-va ca nu vreau sa dau o palarie debani si sa-mi fac si o mie de draci !!!!
Miki54890
Am de 3 luni si nu am avut nici o problema pana acum, nici cu electronica nici cu alte piese sau dispozitive... merge perfect !

Nu l-am luat de nou, avea 25miikm...

Du-te si cumpara, recomand sa-ti iei cu spensie pneumatica... e super !!! La viteza mare se lipeste de pamant, la gropi se ridica mai sus ca toyota... smile.gif
Adrian52816
M-am mai linistit. Imi place la nebunie cum arata , si mi s-a pus pata pe el.In privinta suspensiei pneumatice eu cred ca nu am neaparata nevoie ( nu sunt un off-roader pasionat de catarari , il vreau numai pentru "drumuri" mai bune sau mai rele.Sunt totusi 2300 EUR in plus. Am condus un Cayenne cu asa ceva si m-am cam speriat cand am simtit ca se lasa masina ( depasisem 120 la ora). Am gasit mai jos un mesaj care te trimite pe un site (englezesc) cu o gramada de plangeri. Nu prea am avut rabdare sa citesc dar erau o gramada de " problemutze". Totusi la "second" au cota foarte buna ( in special TDI) si nu prea da navala lumea sa le vanda ( oferte relativ putine). Daca erau varza sareau baietii sa scape de ele.
Multi Km cu bucurie si daca Doamne fereste apar ceva belele scrie !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.