Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Probleme cu AUTOROM(CASA AUTO)?????
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mercedes Benz
Cristian37384
Ati avut vreodata probleme cu service-ul la Casa Auto(cel din spatele Expozitiei)????

Prin "probleme"ma refer la cateva chestii marunte,ca sa le spun asa:lasat masina ptr. diferite revizii ,consumabile,etc,si la plecare(acasa-bineinteles!!!)realizat ca s-au "inlocuit"si alte diferite piese,bune ,de pe masina ta,cu altele vechi, de la service.

Nu mai vorbesc de "incarcarea"normativului de lucru.


In "Banii Nostri" din 05.08.05 este un articol foarte interesant referitor la "surprizele "pe care le poti avea dupa -Vizita in Service-chiar asa se numeste si articolul.


Ati avut astfel de "bucurii"la Mercedes-Casa Auto,sau "la case mari"nu se intimpla asa ceva???? :scratchchin:
Cristian37384
hmmm: Din cate se pare,ori nu ati avut nevoie de ei,ori se comporta asa cum ar trebui(ceea ce nu prea cred-mai ales la "preturi").


Poate ar fi bine de stiut la ce sa ne asteptam,daca ati avut cumva surprize neplacute,nu?!?!?!
daniel70218
mergi la vw la porsche bucuresti nord sa vezi cum pleci fara ulei in masina si astepti cate 2 luni sa-ti aduc ao piesa!!!!!!!!!!1 band.gif
cristian47139
Am fost eu cu un dodge caliber pt niste zgirieturi la casa auto bucuresti si mi-au facut ei altele.
Lucreaza cu picioarele, au infipt bine surubelnita in niste capacele de la interior care se desfaceau cu mina , si acum am vazuc ca au raschetat vopseaua sub usa cind au scos nush ce suruburi.
Doamne ajuta sa nu fie mai mult de atit..oricum ma duc cu scandal la ei.. direcc la seful cel mai mare..

STATI DEPARTE DE CASA AUTO BUCURESTI!!! HABAR NU AU DE SERVICE BULETINURI, UPDATE DE SOFT (OBLIGATORIU) SI LUCREAZA CU PICIOARELE.

Incercati in alte orase... din ca am auzit in general provincia e mai atenta..deh...clientii putini tre sa-i pastrezi.
ionut83652
da mnu asa e la toate serviceurile?eu de cand ma stiu nici o masina nu sta la reparat fara mine !tre sa vad eo !nu ce spun ei!si nu am probleme!
andreistn
da, mi s-a intamplat la serviceul mercedes benz de pe langa hotel parc, am luat masina si efectiv m-a lasat in drum in aceeasi zi din cauza alternatorului pe care banuiesc ca mi l-au inlocuit pe acolo... se intampla des, si la case f mari stai linistit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.