Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Caseta servo directie Megane classic
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Damian-Mihai52461
Adresez rugamintea de a primii informatii despre modul in care a-si putea repara caseta de servo directie. Din primele informatii pe care le am acest tip de caseta (TRW) nu poate fi reparata(chiar daca implica schimbarea unui semering), ci trebuie inlocuita, ceea ce implica oarece costuri.
Poate cineva sa-mi ofere o solutie?
Multumesc anticipat.
V l a d
se muta la service
trami
Informatiile pe care le-ai primit sunt eronate, caseta se poate repara. Scrie-mi la: info@servodirectii.com
adrian47392
Traian zice bine. mai mult chiar, Renault a avut si probleme in justitie pe tema lipsei in service a simeringurilor de caseta directie si acum le aduce in tara.
Intreabati-ma cum scoti zegherul care tine bucsa portsimering din dreapta casetei sau cum scoti simeringul din stinga . Nu va mai zic de cel de sub distribuitor. Belea nene!
Ca o lema, decit sa repari masini frantzujesti mai bine te apuci de plapumarie. De ce nu si-or vedea de bucataria lor si sa-i lase pe altii sa faca masini, asta n-am inteles-o niciodata!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.