Help - Search - Members - Calendar
Full Version: A4(2002) - 12.800 ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Bogdan49836
Ce ziceti ...
merita 12.800 neg un Audi A4 2002 1.9 tdi 101 cp, 121.000 km rulati.Dotari : abs, inchidere centralizata, oglinzi electrice, oglinzi incalzite, geamuri electrice, airbag sofer, airbag dreapta, aer conditionat, climatronic, tapiserie piele, servo frana, servo directie, alarma, instalatie audio originala, radio, CD player.Are service book, iar recent inspectie generala la audi.Ofertantul e din Ro si mentioneaza ca nu a fost lovita.
Mie mi se pare putin suspect , masina e cam sub pretul pietei , avand in vedere ca are tapiserie piele ... km iarasi nu e foarte mare ... Am motive bune de indoiala asupra masinii ? ... sau poate omu' are nevoie urgenta de bani ...
ma indoiesc ... dar ASTEPT PAREREA VOASTRA.
catalin48786
Pai eu nu ma pricep, presupun ca nici tu, dar cel mai bine si corect, du-te la un mecanic bun, da-i si tu 50 lei sau chiar o suta, sa o verifice cap -coada ( cu exceptia kilometrajului bineinteles, care e o loterie.. ).
Virgil47474
e cam mult sub pretul pietei..... ai grija... vezi ca si mecanicul tau se poate pacali...
V l a d
se muta la audi
Liviu-Paul75647
Acum depinde de la cine iei masina......Eu de exemplu am dat 12 000 E pe un Audi A4 Avant din 2002 cu 150 000km la bord.Are mai toate pe el...fara piele si navigatie. Masina arata impecabil si nu a fost lovita.Are carte service tot tot.Daca iei masina de la cineva pe care il cunosti e bine,,,,,,,dar daca iei din targ ai mare grija !!!
Liviu-Paul75647
Era sa uit.......Masina mea este 1.9 Tdi cu 131 Cp
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.