Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Help!!!
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Cristiana52312
Buna. Avem si noi o problema...... Tocmai ne gandeam sa plecam in concediu...si ia uite ca itp-ul expirase. Stie careva unde putem rezolva in Bucuresti problema, cat mai ieftin....si nu "pe bune"....ca e cam rablutza. Va rog eu mult de tot.....va ramanem datori wink.gif
Sebastian-58
Eu nu sunt din Buc, dar pot sa-ti spun cum functioneaza lucrurile - eu am avut in urma cu un an un Renault de 17 ani, rabla de-a binelea, m-am dus la un service oarecare, le-am spus ca nu (prea) circul cu masina si ca nu am bani sa-i fac toate reparatiile, le-am dat 500.000 (spaga), iar ei mi-au verificat seriile, directia si franele (astea chiar mi le-au testat pe bune), restul l-au trecut cu vederea (parbriz crapat, bec la marsarier nefunctional, vitezometru nefunctional, cauciucuri slick, etc.) si mi-au pus stampila. Totul a durat 30 min.
Cristiana52312
Hai mai, nu fiti asa rai.....chiar nu stie careva din Bucuresti? Am inteles ca undeva prin Salajan sa in Pantelimon s-ar rezolva problema.... Pls Pls Pls!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.