Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau un matiz!!??
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
toader52300
salut.de curand am vandut o dacia 1310 din 97 findca nu o mai suportam si acum asi vrea sa-mi cumpar un matiz cam la 3500E.vreu sa-mi spuneti si mie daca merita sau nu.10x
Cristi52302
Salut! E super varianta asta... masina este f buna pt oras, economica, fiabila. La cumparare fereste-te de intermediari dubiosi smile.gif. Ideal ar fi sa o cumperi direct de la propietar. Si eu caut una cu A/C din 2000-2004 la 3500-4000EUR, dar am gasit numai masini lovite si cu kilometrajul manarit sad.gif. Atentie mare si succes!
PS:Daca gasesti ceva in plus let me know!
Cristi52302
Salut! E super varianta asta... masina este f buna pt oras, economica, fiabila. La cumparare fereste-te de intermediari dubiosi smile.gif. Ideal ar fi sa o cumperi direct de la propietar. Si eu caut una cu A/C din 2000-2004 la 3500-4000EUR, dar am gasit numai masini lovite si cu kilometrajul manarit sad.gif. Atentie mare si succes!
PS:Daca gasesti ceva in plus let me know!
toader52300
m-am tot uitat si eu pe autovit si asa la prima vedere par ok ff multe.acum nu stiu ce sa mai zic, in urma cu 7 luni mi-am luat o teapa cu un golf II si nu mai stiu de unde sa iau o masina.
asi vrea si eu una cu A/C dar nu stiu.... daca gasesc una "cheala" dar arata si merge bine, cred ca m-asi baga.
Cristi52302
Si eu m-am uitat prin targul din Vitan dar 90% din masinile de acolo erau la "baieti" si cosmetizate... nu era una nelovita si toate aveau km putini tongue.gif. In Vitan sint multe tepe si daca nu esti atent, te arzi usor. Daca ti se pune pata pe o masina, du-te cu ea la un service(ales de tine si sa fie specializat pe Daewoo) si verifica tot ce se poate... dai cam 1milion dar daca e sa fie nasoala pierzi doar 1 milion, nu 3-4000EUR!
toader52300
vreau sa cumpar unul de la primul proprietar eventual, model 99-2000 cu aer, servo sau mai nou si fara dotari. daca vreunul aveti si vreti sa-l vindeti... astept niste oferte.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.