Help - Search - Members - Calendar
Full Version: masini la plaja
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Turnul Babel
VECTOR
ce masini bomba ati mai vazut anul asta pe litoral?
cu ce ies baietii de bani gata la agatat sezonul asta?
asta e ce am apucat sa fotografiez eu astazi in mamaia...
VECTOR
daca nici acum nu merge ma las pagubas. mi-e imi spune ca are 66kb deci nu inteleg de ce nu merge.
in caz de un nou esec va spun ca este vorba de un audi A4 decapotabil modificat intr-un hal de m-a lasat masca pentru 10 min.
Cristian51493
am vazut azi la capitol (in cta, cine stie) un A4 cabrio tunat de l-a luat mama naibii (cel putin la exterior).... :cry: inca ma gandesc la el....era roz cu un desen cu niste fulgere pus aleatoriu pe caroserie cu un eleron pe portbagaj (asta strica tot :argue: pt ca era gen granturismo si nu se potrivea) praguri bari nici nu mai zic...era prea tare masina si se auzea si bine si la muzica si cand a plecat de la semafor :coolspeak: :romania:

ps: era cu numar de bucuresti wallbash.gif
VECTOR
vorbim de acelasi lucru...iar eu am si poze cu care mai fac o ultima incercare smile.gif
VECTOR
merge...... biggrin.gif
VECTOR
...
VECTOR
nu puteam sa ratez ocazia sa apar si eu in poza...
Cristian51493
aaa...eu nu am vazut capota...e urata de-a dreptul cu desenu ala cu" the grim ripper" si culoarea mergea sa fie alta...da e o incercare buna :bash:
VECTOR
cum arata. a cam exagerat proprietarul cu tunningul exterior dar oricum este impresionant.
tot ieri am vazut o superba corvette neagra care din pacate nu putea sa depaseasca 30km/h din cauza garzii la sol foarte reduse si a strazilor specific romanesti.din pacate nu aveam la mine camera,dar de acum o sa fiu mai grijuliu in privinta asta smile.gif
Lucas
Mie nu-mi placa DELOC. E foarte urata. Grila ala din fata cu muchiile alea.....uhhh. Ugly. Si eleronul ala......urat rau. Asta e parerea mea. Parca e un kitch romanesc autentic.
G e o r g e
e urata cu spume !

pe proprietar nu l-ai vazut ?

manele la greu din masina aia :puke:
Laurentiu_007
Nici mie nu-mi prea place, mai ales grila radiatorului si eleronul.Dar chiar si asa este o masina modificata foarte interesant.
pretorian
Eu am vazut un ferarri rosu cum era al lui G. Popescu, nu era modificat era asa cum la facut masa biggrin.gif frumusel, asta acum 2 saptamani in Mamaia.
Cristian51493
propietaru' m-a inrebat pe mine unde e posta mare din cta si e un papagal gen mutu si in dreapta era tot un figurant cu niste ochelarie de soare care costau cat o dacie :boxing:
mike.omega
Voi va uitati dupa uratenia asta, care inainte s-o loveasca era chiar frumoasa biggrin.gif in loc sa da-ti o tura prin Mamaia sa vedeti Gallardo si Murcielago??? bicycle.gif
Cand am fost vineri seara prin Mamaia zicea-i ca sunt in cine stie ce tara calda ca ce umbla pe 2 si 4 roti....
TDiFan
masina asta a fost prezentata in top gear ca un "tuning reusit" biggrin.gif luati revista si va convingeti... iar acolo am mai vazut un smart 4 four super si o toyota celica ...damn... ca nu e a mea :brave: :brave: :brave: :brave:
robert
Si-a batut joc de saraca masina.Ce culoare....ce gusturi...mi se pare absolut oribila.Aia nu mai e o masina frumoasa.Iar tunning-ul e prea violent pentru un A4 cabrio, atat de rafinat si frumos din fabrica.Nu se potriveste deloc.Oribila!Nu-l ducea capu sa faca ceva mai frumos oare?
Lucas
Poze cu alte masini nu ati facut nici unul? Ca jaful asta........nu ma mai exprim
Maff
Eu am vazut-o ieri prin Bucuresti.Nu arata rau pentru un exercitiu de stil.Dar nu zic ca mi-a placut foarte tare.
SSARG
Cand ma intorceam duminica de la mare, pe autostrada, am vazut un "Lambo"(galben) pe platforma, care probabil era livrat unui baietas nerabdator... Arata super, chiar si pe platforma, tot iti dadea fiori-din pacate aveam camera in portbagaj...
Otto73
audi ala-i oribil , chiar nu-mi place deloc. Dupa cate vad a mai si bagat ceva bani in el.
HalbaSus
Eu am fost in eforie si am vazut un murcielago blink.gif cu numere straine (cred ca de italia dar nu sunt sigur), si l-am mai vazut si pe adi lindicu' minune trecand cu bemveu cu 30 km/h zambind libidinos oamenilor care vroiau sa se bucure linistiti de o bere si nu s-au dus la concertul lui...

Cat despre A4-ul cabrio... alegerea culorilor si a paintjobului e intradevar indoielnica, eleronul este o chestie care se potriveste la WRX si EVO, pe orice alta masina arata urat. DAAAAAAAAAAR... grila mi se pare extrem de reusita, e o adaptare super-agresiva a grilei single frame introdusa de Audi la modelele recente (unul din dezavantajele grilei single frame introduse de audi e ca orice audi care nu are grila noua pare "invechit")... Mi-ar placea masina... desigur as da jos eleronul si i-as trage o vopsea normala (probabil negru - because black is beautifull).

Cat despre chestia cu "e prea agresiva iese in evidenta, nu se potriveste cu stilul fin, etc..." pai care e rostu' decapotabilei modificate daca nu sa atraga atentia ? orice masina care si-a pierdut capota si-a pierdut si "finetea" (la fel ca fetele de pe plaja care si-au pierdut sutienul - nu ca asta ar fi un lucru rau (in nici unul din cazuri)). Cat despre propietar... nu-l cunosc, daca asculta manele impuscati-l fara mila :minigun: biggrin.gif dar in afara de culoarea aia de chiloti de gay si eleronul acela penibil masina arata chiar bine.
robert
Una e sa atraga atentia prin frumusete, sportivitate, jante scumpe, vopsea unicat, si alta e prin uratenie si modificari extreme facute din fibra si plastic vopsit.Era mai baiat daca se ducea frumos si comanda elemente realizate cu cap de tunneri mari in domeniu.E urata masina si gata.E spectaculoasa, da, dar urata rau!Unde s-a mai vazut eleronul ala pe un cabrio?Se vede ca omul nu are gust.Cum ar fi aratat una neagra,super lucioasa, cu jante imense cromate, garda la sol de trei degete, spoilere profilate, patru guri de esapament "la vedere" etc?
Atmosfer
E naspa rau masina :minigun:
Mentiro
Incredibil de neinspirat. Parca si-a batut cineva joc de saracii manelisiti (fara sa-i jignesc pe cei care asculta genul asta de "muzica"...dar..asta e).
Atmosfer
offtopic.gif Nu-mi plac nici mie manelele, dar dupa cateva halbe merge bine o manea din aia de bautura, cred ca si in cazul multor dintre voi e la fel. beer.gif
AZAZEL
mi-e scarba de cum arata acel audi!!!!!!! si nu e vorba de struguri acri.
VECTOR
asta e alta masinuta care mi-a placut si pe care am gasit-o pe plaja din atena.
mike.omega
Pai si poza? blink.gif
VECTOR
prima incercare a esuat,asa ca incerc din nou.
mike.omega
Vector am vazut o chestiune cam ca aia in CT insa era alba biggrin.gif
Si acum sa revenim la monstrul sacru vazut azi...







Cristian51493
woooow....ma mir ca nu s-a gasit vreun politai prost sa ii dea amenda ca a parcat pe spatiul verde :minigun: :bash:
mike.omega
laugh.gif n-ar fi fost decat un politist in minus :coffee:
Atmosfer
pfoai ce as vrea so testez sa vad cum ma baga in scaun smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.