Help - Search - Members - Calendar
Full Version: curatare injectoare
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
dan51975
ma intereseaza cat costa in bucuresti curatarea injectoarelor la o masina pe benzina,in speta pentru un renault megane 2001 si daca merita operatia...
G e o r g e
depinde de tipul de curatare .
mike.omega
>>>Mecanica
FELIX51333
VEI RAMANE SURPRINS DE DIFERENTA DUPA CE CURETI INJECTOARELE - MASINA VA MERGE MULT MAI BINE - EU AM DAT 300.000 MII LEI GREI PE UNUL SINGUR - DEPINDE CATE VALVE ARE MASINA ?
mike.omega
Ai avertisment pentru faptul ca ai scris cu caps, desi ai fost avertizat ca nu asa se face :bash:
TDiFan
QUOTE(FELIX51333)
VEI RAMANE SURPRINS DE DIFERENTA DUPA CE CURETI INJECTOARELE - MASINA VA MERGE MULT MAI BINE - EU AM DAT 300.000 MII LEI GREI PE UNUL SINGUR - DEPINDE CATE VALVE ARE MASINA ?




3000.000 MII LEI GREI ????????????????????????? da pe ce draqu ai dat tu atata ????? aia e enorm.... sau poate vroiai sa zici 300.000 MII LEI VECHI (ROL)??? biggrin.gif biggrin.gif
FELIX51333
300.000 mii lei vechi :bandit:
Mariustom
offtopic.gif Felix, nu vreau să mă dau deștept, dar nu mi se pare normal să ai în semnătură un anunț de vânzare, asta fiind o eschivă a regulamentului, doar pentru a avea un anunț de vânzare.
Părerea mea. :angel:
mike.omega
Continuarea la off-topic: Felix, iti poti pune anunt de vanzare pentru masina pe site-ul masini.ro nu pe forum, nu in semnatura.
Paulp
Va rog eu sa nu rideti de mine, dar am masinuta de 2 zile, si vreau sa stiu daca si cum se curata injectoarele la diesele?
Desi la tester a iesit superbine, am eu un soricel care nu-mi da pace wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.