Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noua Laguna 2007
Masini.ro Forum > Masini.ro > News/Noutati
V l a d
iata cum va arata laguna in 2007. Noutatea consta in aparitia unui coupe.
V l a d
...
V l a d
...
Laurentiu_007
Arata bine, desi spatele coupeului aminteste de Porsche 911, iar cel al variantei cu 4 usi, parca de Vw Passat.
TDiFan
seamana putin si cu Nissan 350Z
Cristian51493
da...arata misto acum da cand o sa o scoata de serie o sa fie cam uratica (daca o sa o scoata) :minigun: blink.gif
Zetics40545
Nu-mi place. Pentru clasa din care credeam eu ca face parte actuala Laguna, asta noua e total in offside. Are accente muuuult prea sportive, cel putin la forma, ca nu stiu nimic despre motorizare, si din cauza asta nu va avea vinzari mari daca asa va iesi si pe piata.
Lucas
Uau. E cool. Mie imi place. Si mie imi da impresia ca spatele limuzinei seamana cu noul Passat, si coupe-ul are niste tente a la 350 Z. Spatele coupe-ului parca e cam SF dar ce conteaza? In ansamblu e frumoasa. Acuma va fii si pretul. Daca va fii sub Passat, sau la pretul unui Passat chel(am zis si eu asa. ca nu e chel nici standard) va fii laguna cu mai multe optiuni , va fii O.K.
mike.omega
Numai eu vad ca astea-s CGI-uri blink.gif biggrin.gif
pretorian
Nu arata deloc rau mai ales coupe-ul e frumos.
AZAZEL
ARATA SUPER ACEASTA MASINA!!

insa eu stiam ca va aparea in 2008. vazusem pe un site de afara.

ca pret va fi poate un pic peste aceasta.

din acest motiv nu imi voi lua eu laguna sau mondeo sau vectra la anul . pt ca sunt masini vechi, expirate, si ulterior intr-un an vor aparea urmasele.

este ca si cum daca as avea banii acum mi-as lua passat penultimul model fata de actualul, octavia 1 fata de octavia 2, astra penultina generatie in defavoarea actualei. ar fi oligofrenie curata!!!!
Lucas
mariuskkk si eu prefer sa iau noul model de Passat decat penultimul dar sunt oameni carora le este suficienta o limuzina chiar si daca nu e ultimul model, dar sa fie noua. Mai ales ca la O1 sunt reduceri substantiale ca si la Passat-ul "cocosat". Deci unii oameni mai bine o iau la promotie, deoarece ei nu cauta "sasiu mai rigid cu 40%, design nou etc". Ei doresc o limuzina fiabila si cu optiuni.
ncristi
Masina arata super.

Sper ca pentru romania sa renunte la directia electromecanica smile.gif
cosmin45741
felicitari celor de la renault pt design, daca o sa fie asta...
in sfarsit un renault frumos, chiar daca nu e 100% original blush.gif
robert
Linia inspirata dupa conceptul Fluence.
http://www.babez.de/renault/fluence.php
Edi45845
Daca nu ar fi fost sigla nu mi-as fi dat seama ce e.E putin cam futurista dar arata misto.
Viorel5
Arata cool !!!
Probabil ca Renault urmeaza trendul celor de la Peugeot care au cam dat lovitura cu noul 407 si pregatesc pt acest an varianta cupe care va fi prezentata la salonul auto de la Frankfurt.
Design indraznet pt limuzina Laguna si aparitia in completarea gamei a unui cupe nu pot face decat bine pt imagine constructorului francez.
Sa speram ca se vor pastra cat mai multe trasaturi pt masinile de serie dintre cele prezente pe aceste protpotipuri daca nu cumva vor aparea alte tendinte in industria auto pana in 2007-2008...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.