Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 407 1.8 16v Consum
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot > 406/407/508
marius51920
sunt interesat de achizitionarea unui 407 cu motorizarea de baza pe benzina. as dori sa aflu cat mai multe informatii legate de consum, special in oras, si de comportamentul sau in mers. este un motor silentios? ofera destula putere ptr a face o figura frumoasa pe 407?
marius51920
sa inteleg ca un 407 cu motorizarea asta e chiar o raritate...? biggrin.gif sunt singurul care m-am gandit sa achizitionez asa ceva ? probabil ca o sa reactioneze ciudat si oamenii de la reprezentanta biggrin.gif
Adrrian112676
Poate ca intre timp ai rezolvat problema. Raspunsul unui om care a condus aceasta masina cu acest motor si multumesc celui de sus ca mi-a dat minte sa nu cumpar asa ceva: un motor de conceptie veche, foarte slab, putere ceva mai mult de 100cp, far vlaga, pe o masina greoaie, extrem extrem de consumator oras: Bucuresti 16-17-18 litri in afara cam 10 litri la un mers decent de maxim 130km/h. E cea mai proasta masina pe care am condus-o vreodta (si credema ca am condus vreo cateva la viata mea)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.