Help - Search - Members - Calendar
Full Version: De ce am primit ban?
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
edi_
Vreau sa stiu si eu de ce am bannned :argue: Nu trebuia sa primesc un avertisment cava inainte.Doar asa din senin.Mai degraba cititi regulamentu
ca nu-l respectati deloc :argue: :evil:
krysty
QUOTE(edi_)
Vreau sa stiu si eu de ce am bannned :argue: Nu trebuia sa primesc un avertisment cava inainte.Doar asa din senin.Mai degraba cititi regulamentu
ca nu-l respectati deloc
:argue: :evil:


care parte?
asta?...
QUOTE
5.Nu se accepta spam-ul - introducerea aceluiasi subiect pe 2 sau mai multe arii. In functie de gravitatea faptei, se va sterge subiectul sau contul in cauza. Nu se accepta clonele - orice user surprins in flagrant sau doar aflat sub suspiciune isi va pierde contul.


sau asta?
QUOTE
6.Administratorii si moderatorii forumului vor avea intotdeauna ultimul cuvint si nu sint obligati sa dea explicatii. Aceasta ramane la latitudinea timpului lor la fel de pretios ca si al vostru. Daca cineva se simte cu totul si cu totul nedreptatit sau "abuzat" se poate adresa lor si va fi tratat cu toata atentia cuvenita. Acest lucru se poate face DOAR pe PM/E-MAIL super-moderatorilor sau administratorilor, NICIDECUM pe forum!

:scratchchin:
edi_
Bravo ca nu respectati intimitatea omului si verificati Ip-urile :bash:
Apropo eu intru prin romtelecom nu prin rds deci nu am acelasi Ip de fiecare=>falsa deductia. :evil: Asta ca sa stiti ca le mai are si lume cu calculatoarele nu numai voi.
QUOTE
asaaaaa... deci George51908 are ban definitiv pentru comentariile din masina mea - impeza pe care le-am sters dar le postez aici ca sa se vada:

George tu esti si Vlad? blink.gif Ar fi chiar penal sa spui ceva drept George si pe urma sa te aprobi ca Vlad.
Tot n-am priceput de ce-am ban. :argue: :evil: :minigun: :boxing: :bandit: :bash:
Ce faceti voi aici e un abuz.IP-urile se dau pe romtelecom in functie de cum sunt disponibile.Mai intrebati si voi pe cei care se pricep! :bash:
G e o r g e
QUOTE(Anonymous)
QUOTE
asaaaaa... deci George51908 are ban definitiv pentru comentariile din masina mea - impeza pe care le-am sters dar le postez aici ca sa se vada:

George tu esti si Vlad? blink.gif Ar fi chiar penal sa spui ceva drept George si pe urma sa te aprobi ca Vlad.
Tot n-am priceput de ce-am ban. :argue: :evil: :minigun: :boxing: :bandit: :bash:


masina mea (aria de pe forum) - impreza (topicul) capishi ?

iar eu si vlad suntem doua persoane distincte . tot astept scuzele .

mai penal este ca sunteti amadoi din vaslui smile.gif

si mai penal este ca ip urile dinamice se aloca dupa niste reguli . mda . ciudat nu ?
V l a d
vlad sunt eu, iar bann-ul l-ai luat din cauza ca ti-ai facut o clona si ai atacat cu ea un user... asta ca sa fie destul de clar. Chiar daca ai ip de pe rometelecom e putin probabil ca 2 ip-uri sa fie si la tine si la celalat user, din 10000000000000000000000000 de ip-uri cum iti explici asa o coincidenta mare?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.