Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mitsubishi Eclipse 1997
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Mitsubishi
luca51607
M-ar interesa mai multe detalii despre aceasta masina, cat de fiabila e, PIESELE sunt scumpe, exista in Romania piese, reprezentante sau trebuie aduce din afara de fiecare data, exista in Romania service-uri Mitsubishi?
Care este diferenta dintre varianta americana a mitsubishi-ului eclipse, trebuiesc piese doar din state, are motorizare diferita.
Intreb deoarece as vrea sa iau un Eclipse din 97 cabrio care e si pe aici pe la anunturi, si nu vreau sa ma arunc aiurea si apoi sa ma chinui cu ea dupa o zi pe alta.
PLS HELP ME :pray: :doh:
luca51607
Chiar nu stie nimeni nimik? blink.gif :argue: :ban:
Bogdan-Valeriu48172
Un lucru ti-l pot spune sigur: exista chiar multe service-uri Mitsubishi in Romania sau certificate Mitsubishi, in rest, nu te pot ajuta, caci nu stiu raspunsurile. Dar cred ca poti incerca sa contactezi M Car Trading sau Mit Motors, care sunt si dealeri Mitsubishi si au si service, le spui ca ai deja masina si-i intrebi ce anume vrei sa afli. E o sugestie...
Dumitru53158
QUOTE(luca51607)
M-ar interesa mai multe detalii despre aceasta masina, cat de fiabila e, PIESELE sunt scumpe, exista in Romania piese, reprezentante sau trebuie aduce din afara de fiecare data, exista in Romania service-uri Mitsubishi?
Care este diferenta dintre varianta americana a mitsubishi-ului eclipse, trebuiesc piese doar din state, are motorizare diferita.
Intreb deoarece as vrea sa iau un Eclipse din 97 cabrio care e si pe aici pe la anunturi, si nu vreau sa ma arunc aiurea si apoi sa ma chinui cu ea dupa o zi pe alta.
PLS HELP ME :pray: :doh:
Ai gasit ce va pentru mitsubishi,ce model ai tu D30 sau SPYDER, eu conduc un Mitsubishi EclipseD30 G2 ,cel ce este in poza [ incerc sa obtin o poza mai mare cu el].[img][/img]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.