Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Faza super tare
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Turnul Babel
Edi45845
http://uncyclopedia.org/wiki/Image:Dacia_f.jpg
Edi45845
http://uncyclopedia.org/wiki/Logan
Edi45845
Ce parere aveti?Oare chiar asa vad strainii Romania? blink.gif
Bine ca macar faza cu Vasluiu e adevarata biggrin.gif
Atmosfer
:boxing: da chiar suntem bine vazuti in strainatate, :minigun:
HalbaSus
Stati linistiti ca pagina e facuta de un roman... strainii ne vad un pic mai prost biggrin.gif
Edi45845
DA A MUNCIT OMU UN PIC NU GLUMA...
Lucas
Pfoaii ce m-am enervat! Desi nu sunt un patriot, nu imi convine sa vorbeasca asa cineva despre tara de bastina si despre masinile noastre in productie. Pagina este facuta de un roman? Un mare fraier dupa mine. Faza cu stilul de condus in Romania....este adevarata, dar nu poate fii generalizata. Iar despre Logan, e amuzanta chestia ce a scris-o, dar totusi.....a privit numai partea goala a paharului. Eu zic ca e un mare fraier.
Atmosfer
Orcum e misto facuta pagina, dar oare chiar asa de prost sunt vazuti romani dincolo ? Poate daca ar vedea si ei romania cum o vedem noi in zilele buna ma refer blush.gif nu alea naspa ar avea alta parere, Ii dau dreptate lui Lucian cred ca e un FRAIER
madalina
Cititi ce este cu Uncyclopedia si cine scrie in ea. Evident textul a fost scris in bascalie de vreun romanas.
Liviu51258
QUOTE(Lucian42192)
Pfoaii ce m-am enervat! Desi nu sunt un patriot, nu imi convine sa vorbeasca asa cineva despre tara de bastina si despre masinile noastre in productie. Pagina este facuta de un roman? Un mare fraier dupa mine. Faza cu stilul de condus in Romania....este adevarata, dar nu poate fii generalizata. Iar despre Logan, e amuzanta chestia ce a scris-o, dar totusi.....a privit numai partea goala a paharului. Eu zic ca e un mare fraier.
nu pot sa spun decat LOL. asta e scopul uncyclopedia, sa genereze reactii de de genul acesta acelora care inca nu au aflat ce este uncyclopedia.

http://en.wikipedia.org/wiki/Uncyclopedia
Lucas
Ah. Acuma ca am vazut linkul postat de Liviu mi-am dat seama despre ce este "enciclopedia" asta. Dar totusi. Un strain poate ca intra din greseala pe pagina aia si....nestiind despre ce este vorba, poate crede ca este asa cum scrie, si cand vine in romania.....nu stii de ce merge cu 25-30 Km/h tot timpul si incurca circulatia biggrin.gif
Watcher
Tu daca intri pe Uncyclopedia si gasesti un articol despre Iowa care sa fie 'omologul' astuia, o sa crezi si o sa pui in aplicare?
Daca cineva nu e in stare sa discearna umorul de informatii, sa ii fie de bine, nu trebuie folosita asta ca argumentatie vs un site de umor.
E ca si cum ai zic eca daca aude unu un banc cu "Alinutza" si ii face baie la copil in apa fiarta, etc...
Lucas
Hmmm....cu late cuvinte ma faci greu de cap? Las ca iti arat eu cand te prind :boxing: biggrin.gif Hai ca glumeam. Acuma dupa ce am vazut mai bine site-ul realizez ca m-am ambalat foarte tare.....degeaba.
HalbaSus
sunt chiar tari fazele de pe uncyclopedia, mai ales cele referitoare la manele (eu le citisiem inainte de a vedea linkul cu masinile aici)... Si e misto harta cu situarea romaniei biggrin.gif... si desigur harta cu "you forgot poland" biggrin.gif... super tare site-ul oricum.
Edi45845
Parerea mea e ca faza cu condusu e chiar adevarata...
Romeo50332
Sad, but true....
Chiar daca e la bashcalie,mai bine de jumatate este pur adevar...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.