Help - Search - Members - Calendar
Full Version: OFF-ROAD-eri PENTRU INUNDATII!!!
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
mike.omega
OFF-ROAD-eri PENTRU INUNDATII

DACA AVETI MASINA PREGATITA DE CONDITII VITREGE SI VRETI SA FACETI CEVA PENTRU AMARATII CARE AU PROBLEME CU APELE, INSCRIETI-VA AICI!

eu cred ca pot face rost de ceva donatii (haine, paine, etc) si vreau sa mai si donez de la mine (nu e mare lucru dar poate conteaza).

daca sunteti interesati, vreti si credeti ca puteti ajuta cu ceva poate ne punem si noi in miscare si facem macar un bine pe anul asta...

DRAGI FORUMISTI, AVAND IN VEDERE CA ESTE O DISCUTIE SERIOASA, VOI SANCTIONA PERSONAL COMENTARIILE IN PLUS.

ORICE IDEE BUNA SI CREATIVA ESTE BINEVENITA, NU INCEPETI INSA CU OFF TOPIC CA NU-I TIMP!

DECI, E NEVOIE DE:

- MIJLOACE DE TRANSPORT
- ORICE FEL DE DONATII
- LEGATURI LA FIRME CARE AR PUTEA FACE DONATII

DACA MAI AVETI ALTE IDEI VA ROG SA LE POSTATI, DAR NU UITATI CA TIMPUL PRESEAZA.

BAFTA!

Cine vrea sa se alature sau poate sa ajute cumva, spuneti aici sau pe mail: spining @ bumerang . ro

Fara comentarii inutile!
James Kilowatt
Io n-am nici off road si sunt si departe, da' daca trec prin Ro vreau si eu sa donez.
Mike, daca te ocupi de organizat chestia asta anunta cum putem dona de la distanta in asa fel incat banii sa ajunga la amarati si nu la mafiotii de bancheri fie ei romani sau straini, si de ce anume este nevoie, ca sa nu ne trezim ca toata lumea doneaza jucarii si scrumiere.
costin48132
Foarte buna initiativa,te felicit,sper sa reuseasca :romania:
Maff
Eu ma ofer sa ajut cu cate ceva.Spuneti doar cand se aduna lumea cu masinile si aduc si eu cam ce ar trebui (poate niste baxuri cu apa , poate chiar o suma de bani).Cred ca ar fi bine sa se stabileasca un anumit deadline si un loc de plecare.Daca este nevoie si de mine, sunt ready.
madalina
Aveti grija sa nu va duceti toti cu apa, iar oamenii aia sa iaba nevoie de haine, de paturi si, mai ales, de materiale de constructii. Ca acum vine iarna, iar pana atunci apa va fi potabila in zona, insa va fi dezastru daca nu vor avea un acoperis deasupra capului.

Eu prefer sa donez prin crucea rosii si/sau alte ONG-uri serioase.
krysty
Romanii care doresc sa sprijine financiar sinistratii din judetele inundate au la dispozitie trei conturi deschise de Secretariatul General al Guvernului, la BCR:
RO65RNCB5010000138390083 in lei
RO11RNCB5010000138390085 in dolari
RO38RNCB5010000138390084 in euro
adi45619
Teledonul Realitatea tv:

-0 900 9000 20 pentru 2 euro
-0 900 9000 21 pentru 4 euro
-0 900 9000 22 pentru 6 euro
-0 900 9000 23 pentru 8 euro
-0 900 9000 24 pentru 10 euro

Teledonul TVR:
-0 900 9000 10 pentru 2 euro
-0 900 9000 11 pentru 4 euro
-0 900 9000 12 pentru 6 euro
pretorian
pana la urma ati mai facut ceva?
mike.omega
Au plecat cateva masini in Moldova la cateva zile dupa postarea mesajului insa omul care organiza n-a mai dat un ultim apel si de asta nu v-am mai tinut la curent blush.gif

Topicul l-am lasat deoarece au fost fostate si numerele de teledon :wave:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.