Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Audi A4(1.9tdi) VS Mercedes C200
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
Bogdan49836
Ce ziceti oameni buni ...
intre audi A4 2002 si Mercedes C 200 tot 2002 ... care dintre ele merita mai mult in f de fiabilitate,pret,costuri de intretinere ... ?
V l a d
pai zicem ca e subiect de versus
costin48132
Eu as opta pt. A4.,mercedesul in general e pt. cei trecuti de 40 de ani iar cei tineri care au achizitionat un mert, indiferent de clasa cred ca au facut-o din............ ganditi un pic si singuri bicycle.gif
robert
Dar de SLK, C Sport Coupe etc n-ai auzit? Sunt masini de mosi? Nu toate mertz-urile sunt varsta a 3-a, sa fim seriosi.
cosmin45741
ce motorizari si ce dotari?
Dan27
daca sunt la acelasi pret atunci ia mercedesu..audi a4 e la pret in scadere mare acuma.Vb de second normal.Si nu stiu a4 parca nu ma incanta,inchide portiera la ambele si zi-mi ce senzatie ai.
CCI
Eu as merge pe Mercedes, C Klasse nu arata deloc rau, nicidecum pentru mosi smile.gif Ba din contra.
Geo51640
As alege Mercedes, fara discutie. bicycle.gif
Andrei Suzuki
Doar ca e Mercedes,nu?
pretorian
Ambele sunt destul de scump de intretinut, audi a inceput sa piarda teren in fata adversarilor mercedes si bmw, eu cel putin mi-as lua mercedes nu pentru ca e mercedes ci doar ca e mai fiabila si cota de piata scade mai greu daca te gandesti sa o si vinzi dupa ceva timp ,

deci parerea mea este sa-ti mercedes beer.gif
robert
Si io zic Mercedes, pentru confort, silentiozitate(mult peste TDI-ul de la Audi),si devalorizare mai mica.
G e o r g e
totodata intretinerea la mercedes este mai scumpa
Sebastian50312
Eu as merge pe a4.Nu stiu parca imi inspira mai multa incredere.Mercedes a luat-o razna si a inceput sa copieze masini(lipsa de imaginatie)si nici la motorizari nu e mai breaz
robert
Te referi probabil la plansa de bord de la noul S, asemanatoare cu cea de la seria7, ca in rest nu vad ce masini copiaza Mercedes.Ar fi si culmea!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.