Help - Search - Members - Calendar
Full Version: INTERVIUL LUI GIGI BECALI. impresii....
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Sport & Hobby
AZAZEL
Am auzut si eu in aceasta dimineata discutia telefonica a lui gigi cu reporterul Antena 1.

Sincer sa fiu am ramas socat ca un om poate sa scoata asemenea cuvinte din gura timp de 5 minute si jumatate.

am 26 de ani si jumatate si n-am auzit de la nimeni esemenea mizerii. aceasta mizerie de om a fost candidat la presedintia romaniei si,
daca erau romanii un pic mai prosti becali ajungea cel putin senator!!!!!!!!!

eu cred ca si mass-media are partea ei de vina. il baga in seama pe acest om pt ca aduce audienta. becali este mort sa apara la tv si sa se scrie de el in ziare. daca s-ar inceta goana dupa audienta cu orice pret, atunci becali s-ar sufoca pt ca nu mai apare la tv. ar fi ca pustii aia care isi baga nasul intr-un cadru si fac din mana atunci cand un reporter face un reportaj.

sper sa reuseasca sa-i ia multi bani pe despagubiri pt calomnii, iar politia sa il bage la racoare pt afacerile lui mizerabile.

astept pareri.!
Andrei38283
Beeeheeecali prin monologul acela (ca discutie nu se poate numi) a aratat ce fel de om este. Mie mi-a placut faza cand ii zice raporterului "imi bag :cenzurat: si dupa aia scrii puncte puncte" Ce rost mai are sa mai pui puncte puncte daca deja ai spus prostia. laugh.gif Am si un mesaj pt Becali Lasa-neeeee!!! Lasa-neeeeee!!! :thumbdown:
Luka
QUOTE(Andrei38283)
Beeeheeecali prin monologul acela (ca discutie nu se poate numi) a aratat ce fel de om este. Mie mi-a placut faza cand ii zice raporterului "imi bag :cenzurat: si dupa aia scrii puncte puncte" Ce rost mai are sa mai pui puncte puncte daca deja ai spus prostia. laugh.gif Am si un mesaj pt Becali Lasa-neeeee!!! Lasa-neeeeee!!! :thumbdown:


Pai tu n-ai observat ca ii explica reporterului cum sa dea interviul pe post fara sa ii sanctioneze CNA-ul?? biggrin.gif In loc sa apreciati grija omului fata de finantele Antenei 1, voi sunteti rautaciosi... :angel:

Sincer vorbind, pe langa limbajul lui si halul de om 'care este', va rog sa observati ca timp de 5 minute repeta maxim 3 injuraturi. Pai pana si nea Fane de la taraba din piata ar fi mai inventiv si ai simti o bucurie cand ar injura, ai sesiza o nota de talent, originalitate. Jiji n-are nici macar asta.
Concluzie: un individ bagat in seama, iar nu in puscarie, unde ii e locul.
Sebastian50312
Poate altceva nu stie....Shi by the way ciobanul tot cioban ramine.......Acolo in varful muntelui poate era tare smecher in schimb aici e dezgustator
Andrei Suzuki
Pt cine nu stie:

www.afaradinghencea.ro

www.gsp.ro/files/public/video/becaly.mp3

RUSINE!
Laurentiu_007
o avea el maybach si milioane de dolari dar tot taran nenorocit ramane.sincer am o mare greata pt el, mai ales dupa ce l-a facut pe cristian tudor popescu prost, iar pe jurnalisti i-a zdrente.astea sunt cuvinte de politician, care in mod normal trebuie sa fie un exemplu pentru populatia unei tari?nu stiu cum de nu ajunge la inchisoare, mai ales ca steaua are datorii de zeci de miliarde la stat.
mike.omega
Nu inteleg de ce va coborati la iq-ul si limbajul lui Becali blink.gif

>>>Closed
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.