Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Sfat
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
marius51097
Cu 7.000euroi cam spre ce masina SH ma-ti sfatui sa ma orientez.
pretorian
cam ce dotari ai vrea sa aiba ? ca sa primesti si cea recomandari
G e o r g e
benzina sau motorina ? smile.gif vrei consum mic sau sa fuga masina ? blink.gif
marius51097
La dotari comp.bord,geamuri electrice si climatizare comb.motorina
Maff
La 7k euro cred ca te poti orienta catre o Astra de prin 2001 cu dotari bunicele.Dar depinde ce vrei o masina putin mai veche (cu destul de multi km , dar cu dotari bune) sau o masina de fabricatie mai recenta (cu km mai putini, dar cu dotari slabe).Ce vrei, diesel sau benzina?Consum bun dar pret mai ridicat (diesel) sau consum "normal" si pret acceptabil (benzina)?
marius51097
QUOTE(G e o r g e)
benzina sau motorina ? smile.gif vrei consum mic sau sa fuga masina ? blink.gif

Amundoua :clapping: (Adica si cu p...a in fund si cu sufletul in rai ) :angel:
marius51097
Astra cam iese din calcul (2001 cu ce as vrea eu sa aiba ca dotari sare de 8000E) Ma gandeam la un clio 1,5 dci sau megan 1,9 dci
James Kilowatt
Megane 1.9dCi in 7000€? Cam am dubii ca incape, doar daca are miliarde de kilometri.... Sau daca e 1.9 DTI.
marius51097
Dar Clio ?Sau ma rog ce ar mai putea incapea in 7000E ?Da si mai sus am gresit e TDI
marius51097
Ar cam fi Clio 1,5dci VS Megan 1,9TDI
James Kilowatt
Logan nou nu?
marius51097
Logan???Sub nici o forma.Consuma ca un tanc ,frine vai mama lor,bordul zdrangane,incomod la condus +daca vreu AC si ABS trebuie sa scot 8200Euroi la 7000 si putin cred ca pot lua ceva mai bun.

P.S. Logan este masina pe care lucrez acum
Maff
La banii astia cred ca gasesti un Clio 1.5 dci 2002 chiar, un megane 1.9 dti cred ca l-ai gasi cu un kilometraj destul de ridicat, probabil ceav in jur de 120-150k km.
Sebastian50312
Eu zic sa te uiti dupa un Golf 4 de prin 2002 ca te incadrezi in 7000.Si sa stii ca au dotari destule[/i]
costin48132
la banii astia poti sa-ti iei un BMW seria 5 tunat (pana in '95) depinde diesel sau benzina................ai mai multe optiuni
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.