Help - Search - Members - Calendar
Full Version: au obosit membrii forumului
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
AZAZEL
sunt foarte suparat pt ca membrii acestui forum(preferatul meu) au cam inceput sa oboseasca. ce nu mai gasim subiecte de discutie???????!!!!!!!!


m-am uitat pe alte forumuri, si vad ca sunt foarte multi membri on line. aici sunt foarte putini!!!!! haideti sa mai gasim alte subiecte de discutie si sa ii dam drumul.

ia sa spuna fiecare de ce nu mai scrie !!!
Luka
Avand in vedere ca ne pui sa scriem de ce nu mai scriem, raspunsul meu va fi la obiect: d-aia biggrin.gif
mike.omega
Oameni buni! e vara se mai duce omu la mare, la munte, la o inundatie, ceva de genu... in plus de ce tre sa fie toti on la ora fixa???

Poate unii au chef sa intre pe la 12 noaptea biggrin.gif
Lucas
Acolo unde ma incadrez eu aproape tot timpul (12 noaptea) biggrin.gif . Pe la ora aia am observat ca si Halba-Sus e on.
ncristi
Pote din cauza profesinalismului raspunsurilor ... smile.gif
AZAZEL
sincer, eu pot fi pe forum intre 8 dimineata si 11 seara, ca apoi ma culc(vin rupt de la munca). Intre 8 si 17 mai subtire ca atunci muncesc.

cristi, nu poti cere la toti sa se priceapa foarte bine(si eu sunt parnaias). lumea isi da cu presupusul, mai invata.

si eu sunt pasionat de masini, dar doar atat cat sa fiu mai priceput decat multi dintre oameni. in nici un caz nu ma intereseaza sa ajung la fel ca unii dintre voi(mi se pare obositor sa tii atatea in minte).

si, sincer nu stiu cum au unii atat timp sa invete aceste lucruri si sa dedice atat de mult timp masinilor.

stiti ce imi place cel mai tare : ca imediat cum unul dintre voi il pune pe celalalt in dificultate, imediat acesta din urma vine cu raspuns, si, pe deasupra mai vine si cu un link argument.

mie cred ca mi-ar lua o saptamana pana sa gasesc o singura informatie.
f1anatic
Eu fac greva ! D'aia nu mai scriu nimic...
Luka
Pai n-ai putea si tu sa-ncerci greva japoneza? biggrin.gif
Laurentiu_007
Eu intru rar pt. ca nu am netu' la dispozitie mult timp.Acum intru ceva mai mult pt. ca sunt la cineva care il are non stop(si gratis).Insa miercuri voi pleca, asa ca voi intra din nou mai rar.
Sper sa fiu scuzat
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.