Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Merita cumpararea unui Logan cu ABS?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Mihai50761
Salut.Vreau sa imi cumpar un Logan.Doresc un sfat in legatura cu ABS.Merita sa dau un ban mai mult pentru aceasta facilitate.Nu am mers pana acum cu o masina cu ABS.E mai eficienta?Multumesc beer.gif
G e o r g e
cum sa fie mai eficienta masina ? blink.gif

ia de citeste ce face ABS ul si decide-te singur !

cum functioneaza ABS ul
Andrei38283
Normal ca merita. Numai ca o sa fie mai eficienta franarea pentru ca la asta se refera ABS-ul.
G e o r g e
franarea nu o sa fie mai eficienta wink.gif ia si citeste si tu linkul de mai sus smile.gif
HalbaSus
Nu merita sa-ti iei logan
Merita sa-ti iei o masina cu ABS biggrin.gif
Andrei38283
arigato.gif George
Mihai50761
Bine istetilor.Afost o greseala de exprimare.Stiu la ce foloseste ABS-ul
adi45619
QUOTE(G e o r g e)
franarea nu o sa fie mai eficienta


La linkul respectiv se spune ca masina franeaza mai bine:

QUOTE
Do anti-lock brakes really work?
Anti-lock brakes really do help you stop better. They prevent wheels from locking up and provide the shortest stopping distance on slippery surfaces.
f1anatic
QUOTE(Mihai50761)
Salut.Vreau sa imi cumpar un Logan.Doresc un sfat in legatura cu ABS.Merita sa dau un ban mai mult pentru aceasta facilitate.Nu am mers pana acum cu o masina cu ABS.E mai eficienta?Multumesc beer.gif


Depinde cit tzii la viatza ta si a celor iubitzi care vor fi cu tine in masina ?

Daca DA, tzii la viatza ta si a celor dragi tzie...banii in plus datzi pe ABS sint o investitzie; in NICI UN CAZ o pierdere.

Daca NU, don't worry about it...
Liviu46804
QUOTE(Liviu46804)
Prieteni detinatori de logan, mai vorbim peste 1-2 ani!
E parerea voastra ca sint novice, va spun ca unul care a avut masina romanesca dar a scimbat-o cu una ''made in germany''. E mare diferenta intre una cu sigla renault si una ,, fabrique an germany''.
Taranu' cu loganu, are pe scaune celofanu' band.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.