Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sunt tzepari?
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
levent50285
am gasit niste vanzatori particulari de masini pe mobile.de...preturi mici..si normal ca am trimis mail sa vad despre ce este vorba...baietii laudau masinile ca sunt super ca nu mai stiu eu ce..doar ca ei eccepta numai plata si tansportul masnii prin TNT sau ma stiu eu ce firma firma de transport..cred ca cereau si avans la masinia..inainte de a o trimite..


Voi ce parere aveti??
alex46383
Salut

Nu stiu daca sunt tepari .
Dar stiu ca prost nu e cel ce cere si ce-l ce da :bash:
G e o r g e
incearca sa cumperi de la autohaus uri smile.gif
levent50285
stati linistiti ca nici nu ma gandeam sa cumpar de la ei.

doar ca m-am conversat cu cativa asa...din plictiseala smile.gif)

cum le ziceam ca vin la ei cu avionul a 2 a zi sa vad si sa cumpar masina cu cash o dadeau cotita ca eu nu vor sa vadna decat prin TNT ca ei asa au incredere..smile.gif) deci eu zic ca sunt tepari
robert
Sunt si tepari,dar nu in sensul ca iti fura banii, ci ca te duci acolo si in loc de ce-ai vazut in poze, iti ofera alta masina, mai slaba(km mai multi,fara dotari dar la acelasi pret) sub pretextul ca aia s-a vandut, dar asta e mai buna.Stiu pe cineva care a patit-o.Dar acuma io m-am lovit de alta faza, tot pe mobile.Sunt anunturi fff tentante, masini super in poze,(ex. passat TDI 130 cp, negru, 2002, gps ecran mare, 4motion, 67.000km, piele,jante 17,trapa,full, la 9600E).Cand suni....surpriza, esti pe o linie speciala cu 3E/minut, gen linie erotica!!
CRG
am patit si eu faza cu realitatea diferita de ceea ce postasera. cu o rulota, dar nu cred ca mai conteaza, oamenii sunt aceiasi. asa ca taica-miu a mers degeaba pana la Munchen, din cauza unui "respectabil" neamt. a urmat un episod de evaluari negative reciproce pe Ebay.... :bash:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.