Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Motorcycle passion
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki
Carina Big
Ma intreb unde sunt pasionatii de motociclete.
Sunt curioasa si chiar as vrea sa stiu impresii, pareri, reclamatii, idei, sugestii, propuneri despre motocicletele Suzuki.
Cum sta la capitolul concurenta si adevaratele atuuri sau puncte slabe.
Cum arata viitorul pentru motocicleta Suzuki?

Iar daca pot ajuta, astept intrebari.
Rosu62255
Buna,

Linia gsxr a curatat podelele cu restul motocicletelor. De cind a venit in 2000 a fost mult mai buna decit restul concurentei. Motoarele sunt foarte bune, sasiurile nemapomenite, plasticurile lasa de dorit coteodata (dat fiind ca trebuie sa le faca asa usoare) Au cistigat o gramada de titluri in WSB BSB si AMA. Daca iti place si poti stapini viteza, nu e alta motocicleta!! Celelalte motociclete Suzuki nu sunt prea competitive in clasele lor respective. SV 650 nu e motocicleta rea dar e urita cu draci (cred eu). Eu am avut o gsxr 600 k1 care a facut 20000 mile fara probleme iar acuma am o gsxr 750 k4 cu putin peste 3 mii de mile pe ceas si o folosesc numai pe circuit. Sa fiu sincer nu concep viata fara ea (Sotia ma contrazice!) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .
Bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.