Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fiesta
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
Dragos49516
Ce parere aveti despre noul Ford Fiesta cu motor de 1.6 tdci 90cp !? Ma gandeam la una cu transmisie semiautomata secventiala ! Merita, mai ales pentru oras de consum ce stiti ca nu cred ce scrie in carte ! E in jur de 15.500 dotata complet. Mai putin cotiera la care ii duc doru! ASTEPT PARERILE VOASTRE ! biggrin.gif
lucian39229
cred ca ai o problema cu cotiera peste tot ai scris de ea
oricum habar nu am de consum
alex46383
Salut

Mie personal imi place fiesta dar la 15000 gasesti ceva mai bun.
Un pret corect ar fi maxim 13500 euro.
alex46383
Salut

Mie personal imi place fiesta dar la 15000 gasesti ceva mai bun.
Un pret corect ar fi maxim 13500 euro.
Dragos49516
cam ce ar fii ceva mai bun la banii astia ????
raul-27
Mazda 2 (chiar daca e pe aceeasi platforma cu Fiesta).
Nici Toyota Yaris nu e de lepadat. arigato.gif
florin45362
din ce am vazut eu in oferta Fordului ,,stiu ca motorizarea de 1.6 tdci nu e disponibila in Romania, alaturi de Fiesta S si ST. Si eu o sa imi iau Fiesta cat de curand si ma intereseaza orice informatii mai stii si tu ( Dragos)
James Kilowatt
Pe mine ma intereseza una la mana a doua.

Fiesta Ghia 1998, 1.4 zetec 90 CP, 85.000km, clima, faruri de ceata, 2500€. Merita?
Are cineva idee cat consuma?
Apropo, ce inseamna zetec?
Dani52535
Buna

Caut motor la pret avantajos pt fiesta model 93. Am unul de 1,1 dar care e cam pe duca (consuma ulei si benzina) si daca e sa-l schimb, vreau sa pun unul mai mare (1,4 minim). Aveti idee cam cit m-ar costa? Si mai bine daca are cineva oferta concreta. Dani (sint nou pe forum). Mersi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.