Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce se vinde mai bine
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Kia
adi45619
Am vorbit cu un dealer si mi-a confirmat ce aflasem de pe net. Cel mai bine se vinde Sorento biggrin.gif , apoi Sportage si Picanto.
Cerato nu prea se vinde. Cred ca explicatia e in design. E prea banal, prea cuminte.
ciobanu48342
nu cred ca cerato are un design cuminte...sau marog poate avem gusturi diferite

AAA era sa uit am vazut un pusti prin baneasa la volanul unei KIA cerato, mi s-a facut pielea de gaina cand am vazut-o. Sunt indragostit de masina asta dar toti spunandu-mi numai de rau de KIA am anumite retineri in a cumpara-o.
G e o r g e
poza e modificata pe pc smile.gif
adi45619
QUOTE(G e o r g e)
poza e modificata pe pc smile.gif


Cum iti dai seama?

Nu e rea masina la performante. La design exterior mi se pare in neregula. De exemplu grila din fata.
Oricum imi place mai mult varianta sedan decat hatchback.

PS. Inteleg ca e vorba de multa subiectivitate la capitolul 'aspect exterior'. biggrin.gif
G e o r g e
imi dau seama din ochi smile.gif

am vazut mult prea multe fake uri , dar asta e unul destul de reusit .

incepe de la grila fata , care nu se aliniaza cum trebuie .
ciobanu48342
ok... zici ca e un fake, atunci intra pe sema si cauta pe acolo... sau cauta kia spectra tuning pe google sau kia spectra at sema ceva de genul asta...
adi45619
QUOTE(ciobanu48342)
Sunt indragostit de masina asta dar toti spunandu-mi numai de rau de KIA am anumite retineri in a cumpara-o.


Daca iti place ia-o! biggrin.gif Cel mai important e sa-ti placa. Eu cand am luat Shuma mi-a placut din momentul in care am vazut pozele pe net si dupa ce am vazut-o pe viu mi-a placut si mai mult.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.