Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Magazie de CD-uri
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
Dragos8
Salutare

As vrea sa-mi montez pe casetofonul de la Megane o magazie de cd-uri. Are cineva idee ce marca este compatibila cu acel casetofon? Problema este ca nu am bani suficienti pt a-mi cumpara una noua, asa ca poate gasesc la cineva.
Help me!!!
kozma
daca masina are comenzi pe volan........ai dat de dracu!E necesar un adaptor-se gaseste la dealerii renault dar costa cam mult!NU prea vad solutii....eventual sa schimbi toata linia dar asta si second costa 300 de euro....!si....pierzi comenzile de la volan.....
Samoila
Salut, daca te mai intereseaza, am eu o magazie de vanzare care ti s-ar potrivi:
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?topic=638&forum=5&2
Andrei-287
Am un A6(din 2000) cu sistem de navigare Navi Plus. Ma intereseaza si pe mine ce tip de magazie de cd-uri e compatibila cu acesta ca doar nu-s nebun sa dau 650EU+TVA la Reperezentanta. Multumesc :albino:
Doc
Eu am Peugeot 307 si am Radio-CD stock Clarion.As dori sa stiu si eu ce magazie se poate atasa in afara de cea Blaupunkt de la reprezentanta care costa enorm.
HalbaSus
am auzit ca exista magazii care transmit muzica printr-o mini-statie FM si receptionezi un post de radio pe radio-ul tau existent... cam fortata solutie dar e totusi o solutie... In schimb eu va recomand in loc de magazie de CD-uri un MP3-player... e adevarat ca va trebui sa renuntati la casul stock, dar cu putin efort puteti gasi unul care sa se potriveasca cu designul masinii si un mp3 player e mult mai potrivit decat o magazie.... si iesiti si mai ieftin smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.