Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Porbleme????!!!!!!
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Gabriel49400
ce s`a intamplat cu userul?? cu forumul??? eu am un user de vreo cateva luni bune si de vreo 2 saptamani nu am mai putut intra pe forum... am incercat si cu user nou..etc... si in sfarsit am reusit sa intru cu un nou user... userul vechi se mai poate recupera ?? deoarece am multe mesaje pe el.. si sunt vechi.. inregistrat de mult... arigato.gif
V l a d
care era user-ul tau vechi?

daca era Gabriel47751 sau Gabriel39610
sau
Gabriel39309
sau
Gabriel38140 atunci cauta raspunsul in aria de amenzi... si daca era unul dintre astea se opreste si actualul profil si urmeaza ban IP.

Daca nu da-mi user-ul vechi sa vad ce e cu el si de ce nu poti intra...
V l a d
din cate vad ai 3 clone si nu esti in lista de ban de mai sus: Iulian40128 si Gigi43440 si G a B r I e L scriu de pe acelasi IP de pe care ai scris acum. Deci hotareste-te la unul si celelalte vor fi blocate.
Gabriel49400
G a B r I e L este userul meu cu care scriu de luni bune.. astea le`am facut ori inainte cu mult timp.. nu m`am mai logat pe ele de 8-9 luni.. si asta care sunt acum l`am facut deoarece cu userul G a B r I e L nu ma mai pot loga.. apare chestia aia cu Info Primejdioase..
Gabriel49400
te rog sa imi spui cand ma pot loga cu userul G a B r I e L ... si pe astea care le mai am le poti suspenda... sorry ca am creat situatii neplacute.. dar nu stiam ce se intampla cu userul meu de nu mai merge...
Gabriel49400
Pagina de start a forumului www.masini.ro
Informatii primejdioase

Accesul dumneavoastra in acest forum este blocat
Va rugam sa contactati webmaster-ul sau administratorul pentru mai multe informatii



- asta imi apare cand incerc sa ma loghez cu celalat user... ce sa fac?
Gabriel49400
hai ma ajuti si pe mine cu problema asta??? ca sa pot sa imi vad de treaba .... :angel:
G e o r g e
poatefolosesti si tu butonul modifica ! :evil:
Gabriel49400
hai ca oricum useru asta il suspenda... si deabia am 5 mesaje... stai flex
G e o r g e
hai ca tocmai am aflat ca esti cu ban smile.gif stai calm biggrin.gif
Gabriel49400
ban unde?
G e o r g e
aici
Gabriel49400
pe ce user? ... ca vad ca, cu asta pot posta...
G e o r g e
pe asta :
G a B r I e L

care a fost asta :

Gabriel47751

te cunosti cu astia ?
Gigi43440
Iulian40128
Gabriel49400
si pana la urma care user imi ramane? asta cu care sunt logat acum?
G e o r g e
raspunde-mi la ultima intrebare !
Gabriel49400
aha si alea 2 de mai jos de care ziceai sunt 2 amici ai mei care mai trec pe la mine si isi mai rezolva si ei problemele legate de masina... ar fi putut tasta de pe userul meu .. dar parca tu sau un moderator pe aici au spus un user/persoana...
Gabriel49400
si acuma sa nu zici ca si netu e 1 ip (cablu de date) / 1 persoana smile.gif
si raspunde`mi si tu in legatura cu care user imi ramane??? eu vroiam G a B r I e L ..dupa cum am zis si mai sus
G e o r g e
Gigi43440- cu ban permanent
Gabriel47751( aka G a B r I e L ) are ban pt 3 avertismente acumulate .

iar Gabriel49400 va lua si el ban pt ca este o clona smile.gif

nu stiu pe ce perioada.
Gabriel49400
gabriel49400 este clona din cauza modificarilor voastre cu forumu fara nici o explicatie in prealabil.. daca stiam ca o fost nush ce schimbare nu il mai faceam.. de gigi nici nu ma interes. pt. ca acel prieten si`o rezolvat problemele cu masina.. dar G a B r I e L stiu ca aveam 2 avertismente.. al 3-lea a venit in timpul defectarii forumului ??/ -- si daca ar fi 3 .. pe cat timp are ban ?? ??
Gabriel49400
si apropo.... asta de pe care tst acum nu mai este o clona daca celelalte sunt suspendate/au ban.. e singurul care mai poate fi utilizat dp acest ip
krysty
QUOTE(Gabriel49400)
si pana la urma care user imi ramane? asta cu care sunt logat acum?
ramane GaBrIeL... da' revino peste o saptamana ca dupa cum ai aflat ai ban

ps: daca in acest timp iti faci un nou user ai ban pe ip!
gabi4
Ce tare e omul :1:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.