Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intrebare
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
admin
Cum se misca site-ul?..forumul?... probleme , bug-uri..sugestii, reclamatii, bagati aici.Am facut niste modificari si vreau sa stiu daca merge mai bine biggrin.gif
Maff
Se misca binisor, enervanta este reclama aia care tot apare chiar daca o inchizi....
gabi4
flashuletzul care se afla sub meniuri acopera o parte din submeniuri. de ex la masini noi acopera pana la marca infiniti. asha ca nu poti alege decat de la infiniti in jos biggrin.gif
madalina
Pana la ora 11 astazi, pe mine ma trimitea pe www.mirabilismedia.ro, iar daca incercam sa intru direct pe forum, imi spunea ca pagina nu exista pe server, desi vad ca exista posturi si sambata, si duminica...
adi45619
Sunt niste greseli aici:Vmax=196, consum mixt=7,2. Nu ca nu mi-ar conveni sa fie asa dar nu e adevarat. biggrin.gif
Adevarul(oriunde pe net):Vmax=185; consum mixt=8.

Plus ca nu zice nimic de Cerato. Si modelul asta a aparut din 2004.
Andrei Suzuki
Si eu am avut aceleasi probleme ca Madalina incepand de sambata,parca.
Si parca se misca ceva mai greu decat saptamana trecuta,respectiv inainte sa nu mai intre.
admin
Sunt niste probleme cu noile dns-uri dar se vor rezolva.
gabi4
QUOTE(madalina)
Pana la ora 11 astazi, pe mine ma trimitea pe www.mirabilismedia.ro, iar daca incercam sa intru direct pe forum, imi spunea ca pagina nu exista pe server, desi vad ca exista posturi si sambata, si duminica...


si eu tot la fel am patit :angel:
ncristi
QUOTE
Pana la ora 11 astazi, pe mine ma trimitea pe www.mirabilismedia.ro, iar daca incercam sa intru direct pe forum, imi spunea ca pagina nu exista pe server, desi vad ca exista posturi si sambata, si duminica...


Idem si la fel, caz identic si la mine....
Am inteles ca ati lucrat la site...oricum bine ca ati scos reclama aia idioata.
Maff
Vad ca nu mai este reclama aia cu ford sau cu ce era de imi tot aparea.Huh!
zefir34016
navigarea pe site este parca mai vioaie de luni incoace = big plus

lipsa din meniul de comenzi a optiunii "today's posts" (or similar) = big minus
krysty
QUOTE(zefir34016)
lipsa din meniul de comenzi a optiunii "today's posts" (or similar) = big minus


"Mesajele scrise de la ultima vizita" = big plus :yup:
zefir34016
"Mesajele scrise de la ultima vizita"

este asta? unde anume? ca nu gasesc la mine. geez!

obs.
ma refer, of course, la postari in general, din toate sectiunile forumului (un fel de "latest posts"), nu la mesajele postate de mine ca user. ceva cam asa: [LINK]
guerilla
uite aici:
http://www.masini.ro/forum/search.php?search_id=newposts

linkul este pe prima pagina dupa ce te logezi, chiar in dreapta sus, sub butonul de iesire.
zefir34016
Ha! Il vazui (dumb dumb me!)! Tks.

Da' e scris microscopic acolo in colt si apare parca numa' in .../index.php
I-ar sta bine acolo sus, intre celelalte taburi permanente.
HalbaSus
Daca ati face o varianta sa pot intra prin wap pe forum... va trimit o lada de bere prin prioripost... adevarul e ca e greu de facut, site-ul s-ar putea face totusi wap compatible...
Andrei Suzuki
Pai daca intri pe wap.masini.ro ai sa vezi ca merge.Numai ca ai acolo numai preturi pt masini,nimic altceva (din pacate).
Florin49382
imi poate da cineva niste site-uri auto second hand din munchen? mersi
G e o r g e
ti s-a mai raspuns la aceasta intrebare ! :bash:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.