Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Magazin piese auto
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
sergiutruta
Salut,

puteti sa-mi spuneti vreun magazin de piese auto? Vreau sa-mi cumpar curea de distributie pentru Rover 25 si nu stiu unde as putea sa merg sa cumpar.

De asemenea, dupa ce am cureaua asta, imi puteti recomanda vreun service unde sa pot merge sa mi-o schimbe?

Nu vreau sa merg la reprezentanta rover/bmw pentru ca sunt sigur ca as plati o gramada de bani, mult mai mult decat ar trebui. De asta vreau sa cumpar eu cureaua si sa merg la cineva sa mi-o schimbe. Merci pentru ajutor. :cheers:
lucian39229
ti-as raspunde dar reclama .......
asa ca .....pm
ionut35955
Stiu eu in Bz. dar daca ai drum ma poti contacta...
sergiutruta
oare chiar s-ar supara moderatorii daca ar spune cineva cateva magazine? nu pentru reclama, pentru ajutor blush.gif
guerilla
eu stiu doua lanturi: alpadrino si comnicoserv.
or mai fi si altii....
ionut35955
augsburg international...
guerilla
augsburg e scump. doar produsele de la oferte sint mai accesibile.
sergiutruta
Am sa ma interesez la astea cat costa cureaua.....

puteti sa-mi spuneti si un service in care sa am incredere ca fac treaba cum trebe? Merci :angel:
guerilla
aici lucrurile sunt nasoale rau.
eu unul nu cunosc nici un service in care sa-ti lucreze un rover si pe care sa-l recomand.
daca esti tupeist rau de tot, ai niste amici care au timp de pierdut, niste licoare rece si mai ai un manual si niste scule poti face asta in "fata blocului" laugh.gif la multe din service-urile din romania vei obtine acelasi rezultat. asa ca macar economisesti un ban.
sergiutruta
biggrin.gif mult tupeu trebe biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.