Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Alarma pentru Octavia II
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
g42556
Vreau sa pun o alarma la Octavia II. Cei de la Skoda zic ca pe Octavia II, nu merg puse alte alarme, decat cele originale. Iar astea costa cam 14 milioane. Daca stie altcineva alta solutie, il rog sa-si dea cu parerea.
petre 1
poti sa montezi ce alama vrei ,asta e vrajala doar trebuie sa isi vanda si ei produsele ,nu biggrin.gif 14 milioane e aberant
stefan_ieu
Orice dealeri iti va oferi si alte alarme, cu montarea lor cand ajunge masina in Romania.
Velicu42034
Te sfatuiesc sa-ti pui alarma AUTO MATE,este necesar sa ai telecomanda pt.inchiderea centralizata deoarece alarma este comandata de aceasta,eu asa ceva am si e foarte eficienta,nu ma asteptam sa fiu asa multumit,nu mai ai nevoie de o alta telecomanda si are senzor de soc pe doua nivele si senzor de perimetru tot pe doua nivele,singura problema e cine o pune si cum o regleaza,la mine pina cind nu am reglat-o personal nu a mers corespunzator si am mai dat si ciubucuri degeaba ca nu au reusit reglajul.Daca vrei date suplimentare intreaba.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.