Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tunning Swift
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki > Swift
Claudiu34985
Am un "Stift" di 2001, cu motor de 1,3L, la care aaaaacuma modific una-alta: evacuare, filtru aer, pompa de benzina, injectoare, reprogramare, sonde de pe motor, suporti de motor, suspensie... si alte maruntisuri.
Cum pot afla in final ce am scos din masina asta: CP, cuplu, stabilitate...?
Unde gasesc un tester (stand de probe) sa aflu aceste informatii, in afara de RAR-Bucuresti (ca-i prea departe)???
G e o r g e
in bucuresti , nu la rar smile.gif

in partea ta a tarii nu cunosc sad.gif
Claudiu34985
Nici eu, oricum multumesc.
Carina Big
"Claudiu34985",
Cred ca pe internet la firmele de tunning, ma refer la cele serioase si profi, ati putea intreba si sigur primiti un raspuns pozitiv.
Iar in ceea ce priveste distanta, puteti merge cand plecati in concediu in vara asta, pentru ca nu cred ca dureaza mult, deci...

P.S. Mi-am dat si eu cu parerea...nu aruncati cu pietre
:angel:
Claudiu34985
Concediu? Banii se duc in masina. Timpul tot pentru masina. Mai sunt si maniaci, ce sa-i faci.
PAP54381
Buna

Stie cineva unde se poate face tunuing in Romania la Suzuki Ignis?
Andrei Suzuki
Pai depinde ce vrei. Daca vrei la partea tehnica,singura solutie e sa vb cu firmele cunoscute de tuning.
Daca vrei la exterior ceva,sunt foarte multi care lucreaza cu fibra de sticla si iti pot face orice model vrei.
Sorin71828
QUOTE
Stie cineva unde se poate face tunuing in Romania la Suzuki Ignis?


Intra pe auto-accesorii.ro Este o firma din Dej. Suni la tel mobil pe Szutor Zoltan si spui ce doresti. Ei aduc pe comanda din Ungaria diverse si le pot monta pe masina. Daca vrei sa vezi si ce anume poti comanda din Ungaria intri pe ww.riderauto.hu si www.szatuna.hu
Jeff
QUOTE(Claudiu34985)
Unde gasesc un tester (stand de probe) sa aflu aceste informatii, in afara de RAR-Bucuresti (ca-i prea departe)???

In tara nu este decat la Bucuresti. Cel mai comod pt. tine ar fi Ungaria, Szeged, dar nu stiu exact unde. Daca ai un prieten vorbitor de maghiara, dati o cautare pe net.
Claudiu34985
Cred ca am mai discutat treaba cu Szeged, dar nu am gasit inca. In schimb, la Budapesta e mama lor.
Florin50070
Asa ceva mi-ar place: Ignis 1.6 160HP biggrin.gif
Mihai 36955
Suzuki Ignis 1.6! Stiam ca exista doar 1.3 si 1.5 benzen si 1.3diesel
Oricum 160cp pe un ignis, e ceva "foarte tare frate".
Florin50070
parca motorul de 1.6 era pe Suzuki ignis sport, ala care a castigat WRC
Claudiu34985
cred ca WRCJ
Claudiu34985
cred ca WRCJ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.