Help - Search - Members - Calendar
Full Version: salut
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volvo
alexandru49084
am cumparat si eu un volov v40 si sunt f multumit de el. are acum 130000km si la 105000km e specificat ceva in cartea de service in suedeza. poate cineva sa ma ajute deoarece nu inteleg daca atunci a fost schimbata sau nu cureaua de distributie
(e scris in suedeza cred), ce parere, recomandari aveti legate de v40? poate facem si noi o iesire a detinatorilor de volvo ce ziceti?
G e o r g e
ai incercat la service ? blink.gif
Alex47706
Păi transcrie și tu aici povestea din cartea de service. Dacă nu s-o găsi altcineva încerc eu să-ți traduc.
Mihai33451
din cate stiu eu (la volvo-ul meu asa scrie in carte ca este recomandat) schimbarea distributiei - sa nu ma refer doar la curea, mai sunt si niste role din teflon, daca nu ma insel - trebuie facuta la 75-80.000 km. eu cel putin asa am facut-o. da-mi adresa de mail si vb mai multe...
maria80104
!!
Sorin84741
am vazut ca voia cineva o traducere din suedeza in romana
scrieti-mi pe mail si va ajut in 1-2 zile, daca nu e textul prea lung
eventual pe yahoo msg, ID sorin_ms66
stapinesc bine suedeza
Sorin84741
am vazut ca voia cineva o traducere din suedeza in romana
scrieti-mi pe mail si va ajut in 1-2 zile, daca nu e textul prea lung
eventual pe yahoo msg, ID sorin_ms66
stapinesc bine suedeza
robertino
[size=18][/size]Buna ideea cu un fan club Volvo! Sa stapanesti sanatos masina! De unde ai cumparat-o si cu cat,daca nu sunt prea indiscret? An fabricatie, putere?
liviu85815
Asta e al meu....doar ca e benzina. Felicitarile mele pt alegere[img][/img]
liviu85815
a mea nu se vede....sper ca acum e ok[img][/img]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.