Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Old Subaru
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
Florin-156
Despre masini Subaru mai vechi nu pomeneste nimeni nimic ?
Ceva modele de prin anii '80 ?
Probleme/rezolvari, piese, modificari etc. ? ('beer.gif')
Cu totii am vrea ceva mai nou, mai bun, mai stiu eu cum, dar ne limitam la ce putem. (':brave:')
G e o r g e
spre rusinea mea nu ma pricep la modele subaru mai vechi blush.gif

vino si tu cu date despre masina ta biggrin.gif
Andrei Suzuki
George dar stiai ca Subaru a facut si masini sport?Si cand zic sport,ma refer la ceva jos,cu 2 usi.CEva gen Eclipse?Am vazut una in Franta,neagra,de vanzare.Dar nu mai tin minte ce model era.
G e o r g e


1992-1997 SVX
Andrei Suzuki
Ieczact. wink.gif
Florin-156
Am un manual de reparatie pt. SVX in format ".pdf", pt. cine este interesat.
Caut pt. seria "L" (Leone, Loyal, GL, DL) :spam1:
Catalin51235
Am eu manual pt Leone/GL.
Da-mi un mail pe catalin_usurelu@yahoo.com

Tu pt ce ai manual?
k.68177
Salut! M-ar interesa un manual pt un subaru (din cate am inteles, Leone). Masina e al unui vecin, dar deja incepe sa fie obosita ( nu mai trage aproape deloc in sus, numa cu 4x4, la ambalare se opreste, becul de la check engine merge non stop, are problema cu roata din fata-dreapta). Dupa cumparare, masina a fost modificata ( a avut suspensii pe perne de aer, si de la drumurile astea, a fost nevoit sa-i puna suspensie pe telescoape&arcuri), compresorul e deconectat. Se pare ca are noroc, pt ca aprimit din elvetia, de la o ruda, cand a cumparat masina, un motor identic, dar defect ( piston puscat in el). Masina are 1800 cc, turbo, 4x4. Din cate am inteles el are manual, dar in lb. germana ( masina e adusa din elvetia). Daca aveti manualul de la el in limba engleza/romana , pls trimiteti-l pe adresa opensource@personal.ro
k.68177
nimeni nu se ofera sa mi-l trimita? Chiar va rog sa-l trimiteti, ca acuma in vara asta vrea sa-si faca motorul, si nu prea intelege ce scrie in lb. germana ( asa este manualul pe care-l are el).
Florin-156
Trebuie sa ne intalnim. Am un CD cumparat acum 2 ani cu o parte din programul ALLDATA, daca vrei. Oricum mai da-mi detalii despre masina.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.