Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rover 25
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Rover
Laurentiu1
Nu-mi permit sa tin doua masini: una de oras si una de concediu, asa ca am cautat cel mai bun compromis. Pana acum, din toate investigatiile mele, m-am oprit la Rover25, ale carei calitati mi s-au parut multumitoare: suficient de spatioasa, cu ceva portbagaj(307 l), cu motor destul de puternic (109 CP) si chiar draguta, as zice. Ce parere aveti? Stie cineva de vreo hiba (majora) ?

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2002-09-24 10:24 ]
calin1
apreciez aceasta marca si pot spune ca citesc tot ce am ocazia despre rover.Din cate stiu este o marca de mare nume in Anglia, vanzandu-se f. bine acolo si nu numai.Cred ca daca nu ar fi masini bune nu s-ar vinde asa de bine.
OMEGA
eu as opta pt un rover 25 cu 4 usi si apropo la pretul lui uitate la megane (1 desigur) si vei fi surprins chiar daca nu se compara
Ovidiu3
Nu stiu cit sunt de bune dpdv tehnic dar Roverurile arata de nota 10. Stiu ceva baietzii astia.
Dan-Cristian29086
Eu acum vreau sa imi iau unul. Este model 416SI si sunt forte incantat de cum arata. Este din 1999 si imi place la nebunie. Nu am informatii despre motor, asa ca si eu sunt interesat de ceva consultatii pe tema asta. Si altceva, dati-mi si mie ceva detalii despre preturile de intretinere....sau despre preturile pieselor de schimb...
Multumiri, Bafta tuturor!!
K_nu
sergiutruta
Mai sunt ceva proprietari de Rover 25 motorizari diesel/benzina? Hai sa schimbam si noi niste impresii ca partea asta Rover e cea mai lenesa de pe tot forumul biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.