Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Logan Combi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Logan Berlina/MCV/Pick-up
adi45619
Arata mai bine Logan Combi decat varianta sedan! band.gif

http://www.automotorundsport.de/d/83960
Maff
Peste tot pe siteurile din afara este doar poza asta. Cu loganul combi fotografiat din spate. Suprafata vitrata este foarte mare, dar parca este prea patratoasa. Daca ar fi fost si niste imagini din lateral ar fi fost mai bine, atunci puteam zice daca arata mai bine sau mai rau decat berlina. Pare facuta pe calculator.
Andrei Suzuki
Pai normal ca-i facuta pe calculator.Au luat luneta si stalpii si i-au pus mai in spate.Au mai luat niste geamuri pt al 3-lea rand,au pastrat porbagajul,au pus luneta peste el..si voila LOgan Break.
marius49074
QUOTE(adi45619)
Arata mai bine Logan Combi decat varianta sedan! band.gif

http://www.automotorundsport.de/d/83960
:bash: la pariu ca nu va arata asa, am auzit ca o sa aiba 7 locuri...garantat!
G e o r g e
cred ca glumesti . biggrin.gif
stefan_ieu
*****************
G e o r g e
7 locuri ?

si pe ce va bazati afirmatiile ?
adi45619
Se poate sa mai puna 2 scaune in spate. Ceva rabatabil sau sau care sa se poata scoate cu totul. Dar mai mare de cat e in poza nu cred ca-l vor face. Doar nu va ajunge microbuz. biggrin.gif
Maff
M-as mira totusi sa-l faca de 7 locuri.Sau poate vor sa faca si o varianta AllRoad . biggrin.gif
Horatiu Hadrian47137
vorbeai de o varianta all road
ce zici de asta?
Horatiu Hadrian47137
nu reusesc sa atasez poza...
Maff
Heh, cred ca daca ar exista o varianta ca asta mi-as lua si eu una......
adi45619
S-ar rasturna la primul coltz. biggrin.gif
Horatiu Hadrian47137
ceea ce ai postat tu la inceput e clar modificata.
uite aici poza de la care zic eu ca s-a plecat:

:wave:
Horatiu Hadrian47137
iar referitor la BREAK-ul real - adica unul dintre variantele propuse (cred eu) - am o poza semnata de Patrick Bonan si Pierre Bains, insa e prea mare poza (peste 300.000 bytes si nu cred ca o pot afisa blush.gif ) - daca careva o puteti micsora... vi-o trimit...
Are cu totul alta linie in spate.
:puke:
Horatiu Hadrian47137
hai ca am reusit si singur:
Maff
Sa stii ca asta chiar arata mai bine decat berlina....Parca o mai rotunjeste un pic la spate....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.